Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan egy éve tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve tetszik egy srác,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy írtam már nagyon régóta tetszik. Egy gimibe járunk. Megpróbáltam már közeledni felé mégpedig úgy hogy kértem tőle segítséget interneten amiben tudom hogy ő nagyon jó. Segített,aztán beszéltünk még pár szót és ennyi. Azóta annyi változott hogy köszönő viszonyban lettünk,semmi több. Fogalmam sincs mit tegyek, nem szeretnék olyat tenni amiből rögtön megtudja hogy tetszik nekem. Nagyon fontos lenne! Köszi a válaszokat előre is :)

2020. okt. 6. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már egy éve tetszik, akkor a rögtöntől már nem kell tartanod.
2020. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem lépett volna ha érdekelnéd.
2020. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Mond el neki, hogy szerelmes vagy belé! Ha elutasít legalább, tudni fogod. Nem érdemes az ilyeket halogatni.
2020. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy rögtön szerelmet valj neki ha alig beszéltetek!

Előszőr csak beszélgess vele interneten meg élőben, utána ha jól alakul a dolog, elmomdhatod hogy tetszik neked.

2020. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.válaszoló: Ezt szeretném tenni már nagyon régóta,de akármennyit gondolkozok nem találok olyan okot amivel rá tudnék írni :( Élőben meg az a gond hogy sajnos mindig a barátaival van,furán jönne ki ha oda menne egy szinte idegen hozzájuk.
2020. okt. 7. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha iskola, akkor házi, tanárok osztálytársakról, ...
2020. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el ugy közeledni, hogy a baráti társaságával is foglalkozol, mert ugy az is lehet, hogy egy baráti társaságba kerülsz vele. onnantól már bármi lehet a példa, ugy ahogy a 6-os írta:)

nem hinném, hogy nem érdekelted/led. ezt így egyből nem állítanám. 50-50% nem lehet tudni.

2020. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!☺️
2020. okt. 17. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Mondd el neki. Ga, nem, akkor nem. Ha meg igen, akkor örülhetsz. Egyszer így is, úgy is meg kell tenni.
2020. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Mit kell titkolózni? Ha nem mondod el neki nem fog észrevenni. Ha elmondod lehet, hogy elgondolkodik rajtad és megismeritek egymást. Annyira birom, hogy nem mondjátok el Ti lányok majd jön a sírás, hogy miért nem vesz észre. (Tisztelet a kivételnek)
2020. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!