Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 évig volt barátnőm egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig volt barátnőm egy hülyeség miatt szétmentünk hogyan szerezzem vissza? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm elég lelkis Néhány kis apró veszekedés miatt szétmentünk. Túlságosan akaratos voltam nem adtam neki teret hogy kibontakozzon. Ezért szakított velem hogy már nem szeret mert visszahúzom őt. Tudni kell azt is hogy elég vad csaj volt régen ezért féltettem... ogen sajnos túl féltettem. Jelenleg még beszélünk bár azt erzem higy eltavolodunk egymastol viszont ő olyan kapcsolatot akar velem hogy baratsag extrakba legyunk. Ebbe bele is mentem mert számomra fontos és reménykedek hogy vissza tudom szerezni. Nagyon szeretem őt tudnátok tanácsokat adni hogy hogyan édesgethetném újra hozzám. Ő 17 éves én pedig 19 vagyok.

2020. okt. 22. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ezek szerint nem ti vagytok egymásnak a megfelelő partner.

2020. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
O se biztos ahogy dintott azt mondta barhogy alakulhat meg van esely hogy osszejojjunk. A kerdesem az volt hogy hogyan szerezzem vissza
2020. okt. 22. 00:39
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

"Szerezzem vissza"? Nem egy tárgyról beszélünk, hanem egy gondolkodó emberről.


Kérdezd meg tőle, hogy hajlandó lenne-e újabb esélyt adnia neked és a kapcsolatotoknak. Ha igen, gratulálok! Ha nem, akkor engedd el. A nem az nem.

2020. okt. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy. Ha egy pár kis hülyeségek miatt szétmegy, akkor nem elég erős ahhoz a kapcsolatuk, hogy komoly, valós nehézségeket kibírjon, tehát teljesen értelmetlen együtt lenniük.
2020. okt. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ez a vonat elment. Vond le a tanulságot! Felejtsd el, keress mást. Ő is ugyanezt teszi, csak addig lenne veled, míg nem talál magának mást.
2020. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig megválaszoltam, hogy sehogy.
2020. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Sehogy. Engedd el.

Amúgy is jó nagy ribi lehet a csaj..

2020. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Hetes, ezt mégis miből sikerült leszűrnöd?
2020. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

A hetes magyarázatát privátban kaptam: annyit, hogy "extrákkal".


Nem tudom milyen világban élsz, de attól, hogy egy nő szexuális életet él, nem lesz ribąnc. Egy barátság extrákkal kapcsolathoz két fél kell, és érdekes módon a pasit senki nem szokta lekuřvázni.

2020. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ami elmúlik, soha nem jön vissza már...
2020. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!