Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 év után szétmentünk a...

12 év után szétmentünk a párommal viszont babát várok tőle! Teljesen kétségbeestem. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Összevesztünk csúnyán és azzal jöttem el,hogy a fejéhez vágtam h terhes vagyok! (Szépen akartam közölni de nem volt alkalmam). Aztmondta hazudok..Elköltöztem de még utoljára "odavágtam" 2 pozi tesztet az asztalára. Ennek 1 hete... Azóta sem jelentkezett :( Van egy közös 4 éves kislányunk. Egyszer már szétmentünk 6 hónapra,most 2 hónapja békültünk ki de úgy tűnik nem megy ez már nekünk.

Kiborultam. :(

Egyedül nem menne. Olyan munkahelyen dolgozok ahonnam az orvos azonnal táppénzre fog küldeni és a 365 napom sincs meg. 8 évig Angliába éltünk és itthon nem volt munkám. Jobban mondva 1 éve van,de a 356 napom sem fog kijönni.


2018. ápr. 29. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

12 év alatt végig ilyen rosszul kommunikáltatok?

Miért nem lehet leülni és megbeszélni, hogy mi a helyzet?

Végülis csak 1 meg nem született és egy már megszületett gyerek ÉLETE a tét, így vagy úgy!

Nem gondoljátok, hogy ez megérne egy intelligens, FELNŐTT emberekhez méltó beszélgetést?


N34

2018. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:)

Párterápiára jártunk...

Nem beszél velem,lecserélte a zárat,lecserélte a telefonszámát. Nem egyszerű eset ő,1x vtam nála azóta,többet nem alázom meg magam egyenlőre.


Aztmondta mikor elköltöztünk,hogy mostmár végleg hagyjuk egymást,most bemakacsolt.

2018. ápr. 29. 20:39
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
És bevállaltad a második gyereket ezek után? Nem tudom eldönteni, ez bátorság vagy hülyeség, már ne is haragudj. Szerencsétlen gyerek.
2018. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,ő egy békülős szex eredménye és nyílván már nem tudom nem megtörténté tenni hogy nem védekeztünk,úgyhogy teljesen lényegtelen rosszindulatú módon ezzel támadni. Felesleges mivel a jelenben vagyunk.
2018. ápr. 29. 20:44
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
A 4 éves veled van?
2018. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Természetesen.
2018. ápr. 29. 20:49
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudod eltartani. A párodra számítani nem lehet.

A hibádat egy gyerek élete fogja bánni.

Zárd le a történetet minden lehetséges módon és dolgozz azon, hogy megbocsáss magadnak érte!

A 4 éves életét pedig ne vágd haza azzal, hogy további megbocsátáson gondolkozol egy olyan emberrel, akinek ő nyilván nem hiányzik.

2018. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy adag lecsót főztél, eheted életed végéig.

Én itt húznék egy vonalat, ennyi volt. Válás, vagyonmegosztás, tartásdíj, ezeket kéne elintézni és imádkozni minden nap küldjön a Jó Isten egy olyan embert aki szeret, megért és elfogad így, ahogy vagy.

2018. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
El kell fogadnom a tényt,hogy egyedül nem menne.
2018. ápr. 29. 21:08
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ÉS: el kell fogadnod a tényt, hogy ami történt, nagyban a te felelősséged.
2018. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!