Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra aki ebédlőben oda ült hozzám pedig a barátnőihez is ülhatett volna. Azóta mindig kösszön és odajön hozzám. Nemrég egy lánnyal mentem vissza a koliba és az épület előtt ott volt ő is és nagyon szúrós volt a tekintete. Később az a làny is megjegyezte ezt akivel visszamentem akkor. Ráírtam és azt írta hogy nem is tudja hogy ki vagyok. Nem kérdezett vissza semmit. És egy kicsit furcsa válaszokat adott hogy aha meg ilyenek. Szerintetek le akar rázni vagy csak félős?
2020. okt. 23. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rejtélyesek ezek a nők barátom.
2020. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelted.
2020. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!