Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki kedves és jól is néz ki ő a nagy menő. Nagyon jóban vagyunk tőlem kéri el a házikat ha kell neki. Viszont mostanában furán viselkedik pl amikor kiselőadást csináltam izgultam előadni és mondta hogy menni fog, meg tudod csinálni. Illetve az egyik ünnepségen megkérte hogy gomboljam be a gombot az ingének az ujján. Továbbá néha kéri hogy magyarázzák el neki valamit. Múltkor a lépcsőn mentem le az egyik barátnőmmel és úgy nézett rám hogy a szemei majd kiestek a helyéről kB 10 centire voltunk egymástól. Kidobósban is mindig engem akar kidobni holott állnak körülötte tízen én meg 20 méterre vagyok tőle. Ezt már nem tudom mire vélni előtte sosem viselkedett így velem.
2020. okt. 24. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet érez valamit és töketlen ahhoz, hogy lépjen. Adj jeleket és akkor lehet, hogy lesz bátorsága.
2020. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: tegnap eljött mellettem megálljt tőlem 10 centire és azt mondta bubu
2020. nov. 6. 16:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha úgyèrzed hogy igen akkor kèrdez rá, ha ugy is van hogy szerelmes belèd akkor nem mer elõször lèpni.
2020. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!