Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki kedves és jól is néz ki ő a nagy menő. Nagyon jóban vagyunk tőlem kéri el a házikat ha kell neki. Viszont mostanában furán viselkedik pl amikor kiselőadást csináltam izgultam előadni és mondta hogy menni fog, meg tudod csinálni. Illetve az egyik ünnepségen megkérte hogy gomboljam be a gombot az ingének az ujján. Továbbá néha kéri hogy magyarázzák el neki valamit. Múltkor a lépcsőn mentem le az egyik barátnőmmel és úgy nézett rám hogy a szemei majd kiestek a helyéről kB 10 centire voltunk egymástól. Kidobósban is mindig engem akar kidobni holott állnak körülötte tízen én meg 20 méterre vagyok tőle. Ezt már nem tudom mire vélni előtte sosem viselkedett így velem.
2020. okt. 24. 17:27
1 2
 1/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
24%

nem nagymeno "Nagy O" inkabb?

miert nem ismerkedtek megjobban?

2020. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagymenő az osztályban de félek nyitni felé bizonytalan vagyok nem akarom elrontani a barátságunkat
2020. okt. 24. 18:12
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

Hát ennyiből semmi biztosat nem lehet kijelenteni. Én azt gondolom, hogy ha tetszenél neki akkor vagy lépett volna már vagy hozzád se merne szólni vagy veled bárhogyan érintkezni. Szerintem félreértelmezed ezeket a jeleket.


Mellesleg nem tudom mit takar a "nagymenő" de nekem valami nagyon rosszat sugall, valamiféle kisebbségi komplexust. Én elfelejteném.

2020. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Még jó hogy rendes veled, szüksége van rád, segítesz neki, odaadod a házit stb.
2020. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Adom 4-es szavait. Az ilyen kis cuki gesztusokra mint a "segíts légyszi begombolni a mandzsettám" meg "ideadnád a házit" simán rá lehet pirulni, de a fiúk NEM szokták olyan komolyan venni ezeket mint a lányok és sokszor észre se veszik ezekkel mennyire belenyúlnak egy lány személyes szférájába. Persze, izgalmas, de nem biztos hogy jelent bármit is.

A fiúk mind olyan furák :D 18/L

2020. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nem hogy velem összejönnél akkor nem lenne kedved nagymenőkkel foglalkozni!!
2020. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem azért tetszik mert nagymenő hanem mert kedves és figyelmes


6 os hány éves vagy?

2020. nov. 1. 20:07
 8/13 anonim válasza:
7%
tippelj!! te mennyi is vagy??
2020. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ő a nagymenő nem éri meg vele foglalkozni.


Keres nyugis fiúkat azok normálisak és nem törik össze a szíved.

2020. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hát... Az a baj hogy enyibõl nem igazán lehet kõvetleztetni, lehet hogy csak azèrt kedves veled mert kihasznál pl a házikra stb. Hidd el ismertem már ilyeneket ès mindig azèrt kedveskedtek. Nekem mikor sejtèsem van róla hogy talán tetszem valakinek megkèrdezem,ha megkèrded semmi nem lesz belõle, szóval bátran lèpj te elsõnek.
2020. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!