Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csinálhatta már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatta már többször?

Figyelt kérdés

Régebben egy srác sokszor megnézte az alakom, de mostmár régóta nem vettem észre, pedig ugyanolyan vagyok. Tegyuk fel ismeritek kicsit egymast.

Mostanában amikor találkozunk suliban, jön felém folyosón akkor mintha ott sem lennék, rám sem nez, csak maga elé. Aztán amikor már majdnem elmegy mellettem akkor néz rám egy pillanatra. Miért csinálja?


2020. okt. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én általában mindenkire rá nézzek egy pillantást,ha elmegy melletem.
2020. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet zavarban van, nem bir szemedbe nézni
2020. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Becsajozott és már nem érdekled.
2020. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, érdekel egyáltalán a srác téged? Ha igen akkor, lehet nem adtál neki jelet. Én pl mindig várok tam egy jelre, anélkül ,nem tudom ,hogy érdeklem e a másikat.

Ugye adom az első jelet, de választ kell kapni rá, ha nem ,akkor továbblépés , ha igen akkor lehet haladni ,de folyamatosan kellenek a jelek oda vissza.

Ha nem adtál neki jelet, félreérthette vagy értette. Kicsit más a helyzet akkor neked kell közeledned felé.

Vagy ahogy az utolsó ,mondta be is csajozhatott.( de sztem inkább az előbbi9

2020. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az utóbbi amit írtam az mit jelenthet?
2020. okt. 27. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom az a rész kimaradt valahogy nekem.

"Aztán amikor már majdnem elmegy mellettem akkor néz rám egy pillanatra."

Máris más a válaszom, azért csinálhatja ,mert még mindig érdekled őt, csak már elbizonytalanodott, mert nem kapott ,vagy nem vette észre a jeleket.

Nem válaszoltál ,hogy egyáltalán tetszik e neked a fiú.

Amikor legközelebb , rád néz egy pillanatra , mosolyogj rá ,vagy köszönj neki, szólítsd meg.

2020. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!