Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta? Már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Már több mint 6 hónapja szakított velem. Azonban többször megpróbált kibékülni velem. Párszor találkoztunk,-beszéltünk. De akkor úgy voltam vele,hogy semmikeppen nem akarok vele kibékülni mert nem lenne értelme.

Figyelt kérdés
Most több mint 3 hete nem beszéltünk. Én írtam neki,de megcsak meg sem nézte. Hiányzik.

2020. máj. 22. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A túllépés első feltétele, hogy kitalálod, mit is akarsz. Te még nem tartasz itt.
2020. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Döntés kérdése. Az nem elég hogy mondogatod hogy nem akarsz semmit, majd mikor megrántja rajtad a láncot, amivel kötődsz hozzá, már rohansz is utána. Ezek csak szavak, ha tényleg leakarod zárni, akkor tettekben is kövesd azokat: nem beszélsz vele, nem írogatsz, nem nézegeted sehol, nem válaszolsz, nem találkozol vele.


Milyen módon akart kibékülni? Te nem akarsz barátságot, tehát ez nem fog működni. Gondolom kuka se akarsz lenni, amibe belehány ha rosszul van, azon kívül meg tesz rád. Haragot nem szeretnél tartani? Arra elég egy üzenet, hogy "Bennem nincs harag, de tovább akarok lépni az életben, így nincs értelme beszélnünk. Sok sikert neked is". Pl. egy ilyennel lezárod és nem beszélsz vele többet, ugyanúgy meg se nézed mit ír (ha ír valaha).

2020. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb. decemberben szakítottam exemmel. Én is többször megpróbáltam kibékülni, de ő nem akarta, így kénytelen voltam feladni. Nagyon nehezen tettem túl magam rajta, de aztán rájöttem, hogy jobb így nekem is. Lehet nála is hasonló történt.

Ha mindketten szeretnétek, hogy újra összejöjjetek, akkor próbáld még keresni, és beszéld meg vele. Azonban ha csak az egyikőtök is vonakodik ettől, akkor abszolút nem érdemes újra belevágni. Mindenesetre én szurkolok nektek!

2020. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!