Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha szerelmes vagyok egy nálam 3 évvel idősebb tiktokkerbe?

Figyelt kérdés
Teljesen belezugtam.. De nem lenne nála esélyem ez alap.. de talán ha kicsit idősebbnek néznék ki jobb lenne? Vagy inkább probáljam meg elfelejteni? Még a suliban is csak ő jár a fejemben, és minden szünetben az ő videoit nézem, mert ha nem nézem meg akkor megőrülök.. valaki tudna segiteni? Valami tanács? A válaszolat előre is köszi!❤

2020. okt. 9. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Fiú vagy lány?
2020. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Legalább annyira normális, mint világsztár szinészbe/szinésznőbe szerelmesnek lenni.
2020. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyen tiktokokat nézzél, hanem mondjuk olvassál. Olvasd el az Üvöltő szeleket, a legjobb szerelmes regény, amit valaha olvastam. Le sem fogod tudni tenni, és ha rákapsz az olvasásra, legalább hasznosan fogod eltölteni az idődet. Bronte nevű írónő írta. Könyvtárban megkapod, de lehet, hogy árulják könyvesboltban is.
2020. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel.
2020. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

keress ottani fiúkat

ki az vincze valentin?🤣

2020. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, teljesen normális ebben a korban a plátói szerelmek. Régen is voltak hírességek, akikért éltek-haltak a lányok. Hatvanas években a Beatles volt, 90'-es években a BSB, meg a fiúbandák mentek, 2000-es években Dicaprio meg Brad Pitt, most a TikTok srácok, meg Youtuberek. Ne hidd, hogy én kivétel volnék :D Amíg az ember ilyen 12-14 évesen még nincs megérve igazán kapcsolatra, meg a korosztályából sincsenek olyan srácok, de már vágyik erre a felemelő érzésre, hogy tetszen neki valaki, akkor jönnek ezek a plátói szerelmek, a végzős srác a suliból, az énekes csávó, a TikToker, stb. Ez ettől még nem lesz kevesebb, vagy alábecsülendő, nem vagy ettől butuska, meg liba. Én is voltam így szerelmes, sőt, pedig nem vagyok egy agyatlan rajongótípus, aztán mégse tudtam a csávót hetekig kiverni a fejemből. (Visszagondolva amúgy kegyetlen, hogy kikbe nem zúgtam bele :D)

Másrészt, a lányok hamarabb érnek érzelmileg, mint a fiúk, tehát amíg a srácok 13 évesen tolják a fortniteot, meg a minecraft PVP-t addig a lányok már full szerelmesek. De azt se szabad elfelejteni, hogy ez nem jelent szellemi és testi érettséget, szóval kérlek, a józan ítélőképességedet ne hagyd el. Volt rá példa, hogy visszaéltek idősebb srácok a tinirajongással, pont azért mert a lány azt hitte hogy nincs nála esélye. Becsüld magad, de amúgy ebbe semmi gáz sincs, csak ne csinálj olyat, amit mondjuk 2 év, fenét, egy hónap múlva megbánsz(pl.ne írj rá így, hogy úristen hozzád akarok menni feleségüüüüül <3333, még ha így is érzel)

Ijjj most nagyon tanárnénisnek érzem magam pedig 18 alatt vagyok még. De

2022. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel, ha a futás fogyókúrád része.
2022. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
melyikbe?
2022. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!