Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Számotokra vonzó, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Számotokra vonzó, ha egy lány nehezen kapható, meg kell küzdeni érte? Vagy inkább meghátráltok és hagyjátok a francba az egészet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
A franc fog küzdeni.
2020. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha azt látom rajta, hogy nincs nála esélyem akkor hagynám. Ez olyan hülyeség, hogy "nehezen kapható". Most tetszek neki vagy nem, döntse el.
2020. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a csaj kerek perec elmondja, hogy bejössz neki, de megmondja, hogy érte küzdeni kell, mert csak akkor hiszi el pl hogy nem egy egyéjszakás kalandra akarod, hanem kom9lyan tervezel vele.
2020. okt. 25. 22:02
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Az a vonzó, amikor önmagát adja. Sem a lábujat egyből széttevő ribik nem jönnek be, sem azok, akik játsszák az elérhetetlen királykisasszonyt.

A párkapcsolat a szerelemről, az érzelmekről, és ne valami dedós küzdelemről szóljon.

2020. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Ezt szerintem csak kifogásként kezelik a lányok, mert félnek kezdeményezni. Persze jó amikor meg kell küzdeni egy lányért, de csak akkor, ha tudom hogy a lány valójában szeretne valamit és tesz is érte.

Ha csak üres ígéretek és szavak mögé bújik, akkor csupán unalomból ne jástazdozzon mások érzelmeivel.(Bár ezt sok fiú és sok lány csinálja sajnos). Szóval a lényeg; hogyha látom hogy ő is szeretne valamit és komolyan gondolja az érzéseit akkor megéri küzdeni a lányért.

18F

2020. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

"megmondja, hogy érte küzdeni kell, mert csak akkor hiszi el pl hogy nem egy egyéjszakás kalandra akarod"

Felejtős.

Akinek attól leszek vonzó, hogy "küzdök", azt inkább hagyom. Teljesen egyetértek #2 véleményével.

Megismerkedés után egy nappal meg egyébként sem fogok lefeküdni vele, nekem a szexualitás az a párkapcsolat egy adott szintjét jelenti, és nem a belépőt. Így aztán eleve értelmetlen arról filózni, hogy vajon egyéjszakás kalandot akarok-e.

2020. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
*5 vagyok, Most olvastam a kommented. Ilyen esetben mindkettőtöknek őszintének kell lennie az érzésekkel kapcsolatban, szerintem. Ha látod a srácon hogy kifejezi az érzelmeit akkor szigorúan élőben mondd el neki így.
2020. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám. A szeretet számomra egyértelmű, ha bizonygatni kell ott baj van, hisz hiányzik a bizalom, ami nélkül nincs semmilyen kapcsolat. Se barátság, se párkapcsolat.
2020. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Az a vonzó, ha nem egy szavamra ugrik, de nem is elérhetetlen.
2020. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Már nem azért, de az ilyen Őfelsége lányok mit képzelnek magukról?

Hogy jönnek ahhoz, hogy egyenesen elvárják, hogy a pasi teperjen, ők meg csak filozofálgatnak és naaaagy kegyesen úgy döntenek (miután eleget váratták, netán szivatták), hogy “na most már oké, várattam eleget”? Semmit nem adnak, cserébe szivatnak. Mintha legalábbis ők lennének a világ legjobb női.

Mindezt nőként mondom, aki majdnem 20 évesen szexelt először és az első partneremmel vagyok együtt most is, csak mielőtt valaki a “te biztos mindenkivel dugsz” kártyával jönne...

2020. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!