Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy 4 éve nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy 4 éve nem tudok elfelejteni valakit annyira szeretem? Hogy felejtsem már el?

Figyelt kérdés

Meg csak 18 éves vagyok. 14 éves koromtól szerelmes vagyok egy pasiba ő sokkal idősebb. Azt hittem hogy ez majd elmulik de nem... Ugyan úgy szeretem látni akarom találkozni akarok vele, meg jobban szeretem. Minden érdekel mikor hol volt kivel, mit csinált. Én tényleg el akarom őt felejteni mert van párja elég régóta.

Közösségi oldalait is állandóan nézegetem annyira hianyzik😣



2020. okt. 30. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Fuh. Fogadd el, hogy nem lehet a tied és próbálj meg mások felé nyitni.
2020. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt is te kérdezted, nem?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Egyébként lekéne tiltanotok egymást mindenhonnan, akkor nem látnád többet, könnyebb lenne elfelejteni.

2020. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# ezt nem én kérdeztem. De akkor nem csak én vagyok így ezzel.
2020. okt. 30. 11:00
 4/7 anonim válasza:
Amíg nem leszel másba szerelmes, addig nem fogod tudni elfelejteni.
2020. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétumot nem írsz, így nehéz tanácsot adni. Valamilyen módon kommunikáltok esetleg? Vagy szoktatok találkozni vagy csak egy helyen lenni egyszerre?

Ha igen, akkor ezeket qrvagyorsan be kell szüntetni, ha lehetséges. Továbbá ne nézegesd a neten. Teljesen meg kell szakítani minden kapcsolatot, mondjuk ennyiből fogalmunk sincs, van-e köztetek valami valós kapcsolat, vagy csak te vagy rápörögve, mint egy ideálra.

A lényeg, hogy az agyadban neked kell átrendezni a dolgokat, főleg ha csak ennyi a kapcsolat, hogy te bele vagy esve. Tapasztalatból mondom, hogy amíg róla ábrándozol, meg epedezel utána, addig sose lesz jobb. Nyiss mások felé, keress új barátokat, elfoglaltságokat, stb. Időbe fog telni, de hidd el, kár éveket elpazarolni ilyenekre.

2020. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy városban élünk így boltokban szoktam vele találkozni vagy az utcán is.

Beszélgetni nem szoktunk 😣 csak én vagyok raporogve.

2020. okt. 30. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az érzés azért ilyen erős szerintem számodra,mert nem kaphatod meg.Nem mondom hogy nem vagy belé szerelmes,de ez felerősíti az érzelmeket.

Énis voltam így, néha még ma is(ennek már több mint 6 éve)

de egy új ismeretség,egy újabb vonzalom sokat fog segíteni.

A plátói szerelem sajnos ilyen.

Elképtelhetjük,.. álmodhatunk róla,de elkell fogadnunk és elengednünk. :( Sajnálom

2020. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!