Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki élete végéig szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
Van egy személy, akit egyszerűen nem tudok kiverni a fejemből. Ne kérdezzétek, miért nem, egyszerűen én sem tudom az okát. Hiába voltam már azóta párkapcsolatban többször is, hiába próbálok felejteni, nem múlik az érzés iránta. Ennek már több, mint 2 éve. Eléggé rányomja a pecsétjét az egész életemre, senki más nem érdekel úgy igazán. 0-24-ben ő jár a fejemben, vele fekszek és vele kelek. Rettegek, hogy ez az érzés nem fog elmúlni soha és életem végéig szenvedni fogok. Érdemes lenne felkeresnem egy szakembert vagy mit tegyek? Nő vagyok és férfiról van szó.

2020. okt. 30. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

2 éve és ezalatt már volt több kapcsolatod?

Én 20 évesen éltem át egy olyan csalódást, hogy utána 29 éves koromig nem tudtam szerelmes lenni.

Az első kapcsolatom utána 25 éves koromban volt, de az is olyan volt, hogy lerendeztem magamban, hogy mindegy már nekem, úgyse leszek szerelmes viszonzottan soha, de most akkor éljek egyedül örökké, itt ez a kedves srác, igaz hogy nem vonz egy cseppet sem, de nem mindegy...Hát csodás volt mondhatom:(

És még így is képes lettem a szerelemre 9 év után. Én amúgy átlag 10 évente vagyok erre képes. Szóval most már biztosan tudom, hogy többé nem lesz ebben részem, mert 40 vagyok.

2020. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik, később átalakul szeretetté, jó esetben. 2 év még nem sok, általában 3 és 4 év körül szokott elmúlni a rózsaszín köd.
2020. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
2-es, ez sajnos a plátóinál nem így működik.
2020. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy ideálba vagy szerelmes, ezért nem tudsz szabadulni tőle. Ha találkoznál vele, akkor éreznéd, hogy 2 külön személyről beszélsz.

Sztem hiába közöltem ezt veled, mert úgy sem fogod belátni, mert nem akarod.

2020. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? (Puszta kiváncsiság)
2020. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Ideálba maximum. "Nők" szoktak ilyen filmes karakterekbe szerelmesek lenni. Ahhoz mérik a dolgokat... Valóság vs fantázia tudod :)
2020. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4-es, közlöm, hogy szoktunk találkozgatni és alkalmi viszonyunk is van egymással. 2 éve voltunk együtt először, akkor megfogott valami. Utána másfél év kihagyás után újra felvettük a kapcsolatot, és ritkán szoktunk beszélni is illetve szexelni. Ez a kis cérnaszál tartja bennem a lelket. Illetve az, hogy néha tesz olyan utalásokat, mintha az érzés kölcsönös lenne, néha viszont teljesen a fordítottját érzem. A másfél év alatt, amíg nem beszéltünk, akkor is ugyanolyan erős volt az érzés, és, ha nem erősebb.
2020. okt. 30. 01:34
 8/20 A kérdező kommentje:
És most is*
2020. okt. 30. 01:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélt a #4-es, hogy nem az embert szereted, csak egy olyan lehetőséget, ami nem teljesedik be. Nyilván nem akar tőled semmit a szexen kívül, és lehet nem is független. Ha őszinte lenne veled, egyáltalán meg mernéd kérdezni, akkor valószínűleg hatalmas csalódás érne.
2020. okt. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy kapcsolatról van szó, létezik. Nem konstans, persze, de folyamatos munkával fellendíthető akármennyi idő után is. 😊
2020. okt. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!