Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene reagálnom rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene reagálnom rá?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik nekem következő alkalommal amikor találkozunk megfogja kérdezni hogy leszek-e a barátnője. 16 vagyok és még sosem volt kapcsolatom, hogyan reagáljak rá? Mi lesz ha megakar csókolni(sose csókolóztam még). Minden segítséget szívesen fogadok.

2020. okt. 31. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy megfogja kérdezni?

Egyébként ha a barátnője szeretnél lenni, akkor nyilván boldogan mond hogy igen. Ha pedig késznek érzed magad a csókra, akkor csak engedd, hogy megcsókoljon.

Szerintem az ilyenek jönnek maguktól. Vagy ha kínosan sül el sincs baj, mivel akkor meg vicces lesz vissza gondolni,

2020. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

El akarod fogadni?

Ha a válasz igen, akkor igen.

Ha a válasz nem, akkor nem.


Ha szeretnél, csókolózzál. Ha nem, nem.


Értem, hogy kicsit pánikolsz, de se téged se a srácot nem ismerjük, és a szituáció valószínűleg pont ilyen egyszerű, ahogy leírtam. Ne aggódj, nem lesz gond.

2020. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 onnan tudom hogy leírta nekem hogy megkérdeztem tőle telefonon hogy most mi is van kettőnkkel ő meg azt írta várja a megfelelő pillanatot hogy megkérdezze de gáz lenne telefonon.


#2 köszönöm

2020. nov. 1. 00:11
 4/8 A kérdező kommentje:
* onnan tudom hogy megkérdeztem tőle... elnézést csak férre nyomtam a telefonomon valamit és hibásan írtam le a mondatot
2020. nov. 1. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt lehetne tudni hogy a srác mennyi idős?
2020. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából, úgy reagál ahogy jön. Könnyű modani, hogy lazán és nehéz úgy is csinálni első alkalommal ha még azt sem tudod mire számits, de hagy, hogy úgy történjen ahogy. Az első alkalomnak olyannak kell lennie amilyennek. Túl kell rajta lendülni ez a lényeg.
2020. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az osztálytársam
2020. nov. 1. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:

16-vagy akkor nyilván gimis. Csak annyit tarts fejben, hogy osztálytárssal összejönni annyiból rizikós, hogy ha szétmentek akkor még évekig nézitek egymás képét tanórán. (Két osztálytársammal ez lett, nagyon nem lett szép vége) Ezt nem ijesztgetésből mondom, csak jobban gondold át kicsit, hogy HA szétmentek, le tudjátok-e kezelni normális érett fejjel. Osztálytársnak lenni nekem túl közel lenne a páromhoz, meg fog csömörödni az a rózsaszín vattacukor felhő. Kell egy egészséges távolság, hogy tudjatok a tanulásra is koncentrálni, (valamint hogy ha a tanárok fülébe jut, ne kezdjenek szapulni benneteket)

Én a helyetekben nem kapkodnám el. Beszéljétek meg "mi lesz ha...?" és ezek között a témák között hagyjatok 1-2 napos szüneteket.

Magadnak is tegyél fel olyan kérdéseket, hogy:

Jól érezném magam vele?

Nem kényszerítene olyan dolgokba amiket még nem szeretnék?

Jó partnernek, elég érettnek látom magamhoz, hogy az első partnerem legyen...?

Ez olyan mint egy fajta érzelmi szüzesség ami mindenkiben ott van, max nem vesz róla tudomást. Ha rosszul sül el, beléd áll egy fajta tartózkodás, feszélyezettség, amivel az esetlegesen összetört, majd össze szikszalagozott szívedet félted másoktól, stb.

Próbáld lecsendesíteni az iránta táplált érzelmeket egy órára, kettőre, és mérlegelj.

2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!