Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erre mégis mit kellett volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mégis mit kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Ha egy lányt azt mondja, hogy azért nem akarja, hogy tartsuk a kapcsolatot (mint barát), hogy ne hogy bármikor is abban reményben legyek hogy lesz valami köztünk...ti mit reagáltatok volna?


Én nagyon szeretem őt de így nem tudom mit kellene tennem. :/


2018. máj. 25. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Fogadd el a helyzetet.

Ha nem fogadod el, a lényegen az sem változtat, szóval innentől kezdve csak magaddal csesznel ki.

2018. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En megertem a lanyt.

Fogadd el donteset csak Neked akar jot.

2018. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy szereted, ahogy egy barátot, vagy szerelmes vagy belé? Korrekt lánynak tűnik, csak neked akar jót. Ettől függetlenül, ha úgy gondolod, lehettek csak barátok, mondd neki, beszéljétek meg, és legyetek barátok. Ez nem egy szakítás, van visszaút. Kár lenne egy ilyen kis aggodalom miatt tönkretenni egy barátságot.
2018. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A srác tobbbet érez,tehát ez nem barátság és nem is lesz. Ne alltassatok már magatokat,se mást
2018. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen szerelemből szeretem, de inkább elviselném azt az érzést/fájdalmat hogy nem leszünk együtt, minthogy a ne lássam őt többrt/ne tartsuk a kapcsolatot.
2018. máj. 26. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!