Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú az osztályból. Hogyan közelítsek hozzá kis lépésekben?

Figyelt kérdés
Előre is köszi minden értelmes választ :)
2020. nov. 1. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy! 1. Osztálytárssal nem kezdünk. 2. A fiú udvarol a lánynak.

Ha nem bírsz magaddal, akkor ülj mellé órán, kérj segítséget a leckében, esetleg kérdezd meg, van-e kedve veled ebédelni.

2020. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van azzal kapcsolatban, hogy a fiú kezdeményezzen, de folyton engem néz (na jó nem folyton, de amikor azt érzem, hogy néz vki akkor ránézek, és álltalában rajtakapom), de miért nem kezdünk osztálytárssal?
2020. nov. 1. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szemeztek ne nézz el,mosolyogj rá.Random kérdéssel menj oda hozzá mondjuk szünetben."Véletlenül" érj hozzá (vállára rátámaszkodsz,hülyeségből piszkálod,gyengén ütögeted).Játsz a hajaddal amikor beszélgetsz vele stb..Ha ezekből nem esik le neki akkor hagyd is,mert akkor egy pancser az illető.
2020. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 1. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2020. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kezdünk osztálytárssal, mert marha kellemetlen lesz ha szakítotok és ugyanúgy minden nap találkoznotok kell. Egyrészről. Másrészről sokkal nehezebb odafigyelni órán, ha a barátoddal is foglalkozhatsz.
2020. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság, hogy osztálytárssal nem kezdünk. Rengeteg ismerősömnek volt a saját osztályából párja, és eddig mindegyik jól sült el. Egy esetleges szakítás valóban kellemetlen lehet, de szerintem azt is el lehet normálisan intézni, hogy ne legyen kellemetlen. Különben is ki gondol rögtön erre? Szerintem próbálj meg jeleket küldeni felé, de ne nyomulj nagyon. Beszélgess vele, barátkozz. Ha ő is akar majd valamit, akkor kezdeményezni fog. Sok sikert!:) (Persze ez az én véleményem)
2020. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm :)

8. os vagyok

2020. nov. 2. 18:47
 9/9 Tanksapka21 válasza:
Ha pancser akkor az apró jelek nem segítenek, mert gyáva. Kérj tőle szívességet. Nem ír a tollad és kérsz tőle. Vedd el tőle úgy,mint egy színésznő hogy kicsit végigsimítod a kezét és ellejtesz egy mosolyt rövid mondatot vagy poént: használtad már? Vagy pl: köszi ígérem jó kezekben lesz stb. Egyértelmű jelzés. Utána lefutattja mi történt és a reakcióból te is rájöhetsz, hogy felkeltetted-e a figyelmét
2021. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!