Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Művirág az élők közé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerekes Kende kérdése:

Művirág az élők közé?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 18. szülinapra vennék egy csokor virágot. 18 szál rózsára gondoltam, és én abban a szokásban hiszek, hogy csak temetőbe viszünk páros szamú virágot, szóval beletennék egy 19. műrózsát, ami örökké megmarad. Szerintetek jó/aranyos, vagy inkább gáz?

2020. nov. 4. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Kutyát nem fogja érdekelni élőt vagy nem élőt adsz neki. Szerinted a mostani lányok, tudják temetőbe mit szokás vinni. Ugyan már. Azt fogja értékelni, hogy gondoltál rá és kapott tőled egy csokor virágot. Senkit nem érdekli mű vagy élő. Az számít, hogy gondoltál rá. Ennyi.
2020. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülni fog neki, de ha eddig még nem beszéltetek erről, magyarázd el neki a gondolkodásod, nehogy azt higgye, hogy eltévesztetted a számot.
2020. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Művirágot nem adunk senkinek, művirágot nem tartunk a lakásban, művirágot nem tűzünk magunkra, művirágból nem készítünk csokrot, művirágot nem teszünk a koszorúba, művirágot nem viszünk temetőbe. A művirág GICCS!!!
2020. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

A művirag valóban giccs, de egy maradandó szál a csokorban elmegy szerintem, én ertekelnem, hogy erre is gondolt akitől kaptam, hogy az megmaradjon örökre.


A Bauhausban a múltkor majd elajultam mikor meglattam, hogy a művirag milyen sokezer (egy cserép pld 7-9 ezer) forintba kerül.


Azokat vajon ki veszi és hova?

2020. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# az veszi, aki otthon dekorációnak szánja. Semmi baj nincs a művirágokkal, nem tudom miért olyan negatívan áll ahhoz mindenki.
2020. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Kérlek mintha a rendes rózsát nem lehetne föllógatni és kiszárítani. Sokkal szebb akár a száraz virág mint a mű. Egyébként szerintem nem oszt- nem szoroz ha egyel több vagy kevesebb van benne.

Ja és 1-es... EL NE HIDD HOGY A MAI LÁNYOK EZT NEM TUDJÁK

Alap ismert babonák közé tartozik, valamint így is illik vendégségbe mindenhová virágot vinni, az már más kérdés, hogy nem érdekli a legtöbb embert.

Szerintem vigyél neki 18-szál rózsát, ami köré köttethetnél pár szál rezgőt (tudod az a fehér apróvirágú szépség) és jó vagy számisztikailag, mellesleg nyugodtan mondd meg neki, ha meg akarja tartani, egy az egyben lógassa fel valami jól szellőzött meleg helyre ahol nem éri napfény. (egyszer hogy ne rohadjon meg, másszor meg, hogy ne veszítse el a színét)

2020. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nagyon aranyos, de próbálj meg valami igényes művirágot keresni. Tudom vannak belőle nagyon rondák, de manapság nagyon élethűeket is gyártanak, lehet kicsit borsosabb az ára, de most ha egyet veszel nem hinném hogy akkora probléma.

És ez nem azon múlik hogy a lány szereti e a művirágot vagy sem, a gesztust így is értékelni fogja.

2020. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!