Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szuperrealisztikus cserepes...

Szuperrealisztikus cserepes művirág létezik?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretném, mert mindig minden virágot kinyír és tiszta depi miatta és nem akar több virágot kapni emiatt, de én meg fontosnak tartom hogy ha eszembe jut kapjon :). Olyat akarok ami mű de nagyon valósághű esetleg illatos is és nem veszi észre, hogy az és hadd locsolgassa utána tök kis boldog lenne :).

2020. szept. 22. 15:54
 1/4 anonim válasza:
100%

Először is, úgy írtad mintha teljesen hülyének néznéd, mert ha rögtön nem is 1-2 nap alatt kiderül, hogy mű.

Lehet kapni nagyon élethű művirágot, de azt ne a virágosnál, hanem inkább dekor, vagy lakásberendező boltban keresd.

Olyat is csinálhatnál, hogy cserépbe hasonló művirágokat (mint egy kis kertben) elrendezel és még ha látni is lehet, hogy mű nagyon jól mutathat. (Interneten sok kreatív ötletet találhatsz)

2020. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy szép akvarel vagy olaj festményt, amin egy virág van.

Ha nem akarsz sokat költeni, vannak bekeretezett poszterek is híres alkotásokról.


...És akkor ő sem fogja hülyének érezni magát, ha egy művirágot locsolgat.

2020. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt így egy az egyben nem lehet megoldani, mert a barátnőd nem hülye. Kis barkácstudással lehet a sok valódi dísznövény közé olyat csempészni, amit mindenki valódi növénynek hisz. Kipróbáltam már. De csak amiatt működik, mert a többi valódi.

Az irodánkba, amibe én vittem a növényeket, egy fél évig locsolták a csajok az Aliexpressen vásárolt dracénát ( [link] ) . Aztán egy nagytakarításkor kivittem lemosni a zuhanyzóba. Ekkor vallottam be, hogy az mű-növény. Nagy derülség lett, mert minden héten meglocsolták - a többivel együtt.

2020. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még akkor is tök debilnek kellett lenniük, ha nem vették észre. Már csak azért is, mert földje nyilván nem volt, ami feligya a vizet...
2020. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!