Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap mondjam el neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap mondjam el neki, vagy inkább a kijárási korlátozás lejárta után?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki már nagyjából egy éve a crushom. Iskolában csak néha-néha beszélgetünk, szerintem egész jól kijövünk, de nem tudom, hogyan érez irántam. Mindenképpen idén akartam megkérdezni erről vagy elhívni valahova, de így most elbizonytalanodtam. Mivel holnap van az utolsó nap a suliban, nem tudom, hogy megkérdezzem-e akkor, vagy várjak a korlátozás feloldására?


17/F



2020. nov. 9. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Holnap
A kijárási korlátozás lejárta után
61 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szeeintem próbáld meg, mert ha nem teszed, utána bánni fogod végig a korlátozás alatt, hogy nem tetted meg :D

Nem tudom milyen a kapcsolatotok, szoktatok-e találkozni vagy chatelni, de ha rosszul is sül el a dolog, akkor egy darabig most lehet nem fogod látni, és le tudod rendezni magadban... :$

2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Az 1es jól mondja, kérdezd meg holnap, akkor még tudtok sétálni egyet, ha úgy van, vagy beülni valahova, aztán folytathatjátok otthonról a chatelést, ha meg nem jön össze, akkor lesz időd elfelejteni, meg nem kell találkozni vele egy jó ideig.
2020. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Majd magyarul mondd, jobban meg fogja érteni
2020. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
De legyen meg a 2 méter távolság és a maszk a szádon.
2020. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Reggel öttől este nyolcig még bármelyik nap el tudod neki mondani. Napközben bárhol tudtok találkozni ha szeretnétek.
2020. nov. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Na elmondtad? Vagy elmondod?
2020. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Hogy alakult?
2020. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

*2 boomer válaszolt erre a kérdésre*


De tényleg mi a helyzet?

2020. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
szerintem belehalt a szerelmi bánatba a kérdező
2020. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom elutasították
2020. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!