Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én nem tudok találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudok találkozni a barátnőmmel emiatt a vírus és a kijárási korlátozás miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb tőlem egy 15 km-re lévő településen él, és amióta bevezették ezt a korlátozást, nem igazán láthatom, mivel "anyósom"-nak az édesanyja velük él, és ő ugye érzékenyebb erre a vírusra, és szeretné hogy amíg ez a korlátozás van, addig ne igazán találkozzunk, se nálam, se nála, mert bármit hazavihet. Kérdésem továbbra is az, hogy ki hogyan viseli a karantént, és akinek van barátja/barátnője, és tudnak/nem tudnak találkozni, az hogyan történik?

17/f


2020. ápr. 6. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én sem tudok találkozni a barátnőmmel. Nálunk nem a vírusfertőzés jelenti az igazi gondot, ettől függetlenül inkább nem kockáztatunk. Sajnos a távoktatás náluk úgy működik az egyetemen, hogy mivel úgyis otthon vannak, így dupla annyit kell tanulnia, mint mikor be kellett járnia órákra. Emiatt sem igazán tudunk találkozni.
2020. ápr. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is ez van. Neten tartjuk a kapcsolatot+telefonon. Együtt szoktunk reggelizni a webcamera előtt, meg időnként egy kis intim "együttlét" is össszejön így.
2020. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem vagy vele egyedül. Egy hónapja én se láttam a barátnőmet a járvány miatt.Igaz 70 km re lakunk egymástól eddig minden héten megoldottuk de sajnos ki kell várni. addig marad a videochat és a társai.
2020. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Taylor7 válasza:

Az én párom tőlem kb. 7-8 kmre lakik, hetente egyszer tudunk találkozni, amit kevéslek, de ezt a helyzetet túl kell éljük, és úgy hiszem, ha két ember igazán szereti egymást, ki tudja bírni a korlátozást.

17/-

2020. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!