Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti szeretitek, ha egy fiú szerelmes verse(ke)t ír Nektek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
95%

Őszinte leszek

Nekem irtak. Először azt gondoltam romantikus dolog es tenyleg az is! Akinek a parja ir az biztosan nagyon szereti a masikat. De nekem valahogy egy közös program (kajalas, seta) jobban esik mint egy vers:)

Ez szemelyes vélemény persze:)

2020. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ,milyen fiúról van szó, és milyen szándékai vannak ezzel.


Meg hogy mennyire gondolja komolyan az egészet.


Én nem szeretem, sőt egyenesen taszít,ha egy fiú halálkomolyan ír nekem szerelmes levelet...

2020. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
19%

Nem! Egy férfi legyen férfi! Ne legyen nyálas!

Nekem sokkal többet jelent, hogy ha jó izmosan megcsinál.

2020. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Én még nem kaptam ilyet, de szerintem valahogy a kettő között vagyok. Jól esne, de azért nem a 18-19. században vagyunk... Persze mindenkinek más az ízlése, de nekem ez túl mesébe illő, nem szeretnék királykisasszony lenni!


Szóval nekem tetszene is, meg nem is, de tiszteletben tartom, ha valakinek ez jön be.

2020. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem sokkal többet jelent, hogy ha jó izmosan megcsinál."


De szerinted a kettő miért zárja ki egymást? Felénk mondjuk előbb udvarolnak, pl. szerelmes verset írva, aztán jöhet bungabunga.

2020. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a vers, és őszinte. De nem szeretem mikor egy béna, nem rímelő, erőltetett nyáladzáshoz jó képet kell vágnom, kamuzni hogy jajdeügyesvagy (mint egy gyereknek), vagy ha egy az egybe megmondom hogy ne haragudj, de ez szh@r, akkor én leszek a világi paraszt. Pedig az ilyen versek 99 százaléka cringe, és elég kellemetlen tud lenni a helyzet.
2020. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
#5 nem tudnál felőletek ajánlani nekem valakit? :D
2020. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom/olyan aki tetszik, akkor igen, ha valaki aki nem jön be akkor inkáb kicsit kínosan érzem magamat.
2020. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

35 szavazat, 80% a férfi szavazot. Honnan tudom? Mert én is ha látom hogy lehet szavazni szavazok akkor is ha lányoknak szól.

Szóval az ilyen témában ne a szavazatban hidjetek. Sőt válaszban se nagyon mert mind férfiak akik nőknek adják ki magukat.. :D 80% 90%


F

2020. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szavaztam nemmel, mert nem igazán szeretem a verseket. :"D Nem értek annyira hozzájuk, és fura érzés is volt kapni, nem azért, mert rosszul írt vers volt, amit kaptam, rímelt is szépen, és kedves volt, nem túl nyálas vagy ilyesmi... de mivel alapból nem hatnak meg túlzottan a versek, úgy éreztem, nem tudom eléggé értékelni, de mivel a srác tényleg nagyon jól megírta, nem akartam letörni sem, úgyhogy kényszeredett dicsérés lett a vége. xD Szerintem kérdezd meg, akinek írni szeretnél, hogy szereti-e a verseket, és esetleg utána mutasd meg neki, ha írsz róla/neki egyet, vagy a régebbi verseidet, ha vannak. Ha verskedvelő, akkor biztos nagyon fog neki örülni. :)
2020. nov. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!