Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki(k)? Mi lehet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki(k)? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van a sulinkban három lány, akik szoros barátságban vannak, mindig együtt sétálnak a folyósón.


Többször észrevettem, hogy összemosolyognak, nevetnek is néha ha feléjük megyek.

Volt amikor az egyikőjük rámköszönt random, én pedig visszaköszöntem neki nyílván, de meglepett, hiszen ilyet nem igazán szokás úgy, hogy vadidegenek vagyunk.


Később kettöjüknek lett barátja, egyikőjük pedig szingli maradt. Ez a jelenlegi állás. Nemrég a szingli beszélt a folyósón egy ismerősével, és közben elmosolyodott, amikor arra mentem.


Volt olyan eset is, hogy az egyikőjük háttal állt nekem, a másik pedig lökdöste őt és egyértelműen jelezte, hogy jövök.


Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?



máj. 13. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy málnaszörpre!
máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A folyosón nem akarnál beszélgetni vele, ha esetleg egyedül làtod?
máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 kicsit fura lenne, hiszen így random egy idegent megszólítani elég érdekes.
máj. 13. 18:39
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Miért szerinted csak úgy lehet megismerni valakit ha bemutatnak neked?

Nem, és amúgy sem random ember hiszen szoktál vele találkozni a folyosón

máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, fura lenne, de ha tetszel neki, akkor hidd el, teljesen mindegy lesz neki, hogyan kezdeményezel. Nem az számít, hanem a végeredmény. Már ha neked is tetszik ő.
máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, de ha mosolyognak az azért is lehet, mert szórakoznak rajtam, nem feltétlen mert tetszek nekik.
máj. 13. 20:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne meséld be magadnak ezeket. Egyértelmű, hogy tetszel nekik.

Az a baj az emberekkel - köztük velem is, nem vagyok kivétel -, hogy a negatívra hangoljuk magunkat. Ez nagyon káros. Dolgozni kell rajta. Kezdd azzal, hogy önbizalmat öntesz magadba, odamész hozzá, és elhívod valahová. A lányok szeretik az ilyet.

És hogy mi lesz, ha nem jön össze? Akkor gondolj arra, hogy mindig jobb megpróbálni és elrontani, mint meg sem próbálni és rágódni rajta. Te ne kövesd el azokat a hibákat, amiket annyian mások. Szurkolok!

máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 ezt értem, de nem biztos, hogy tetszek nekik. Egy nagyon csendes srácnak számítok amúgy is. Követem a divatot, tehát simán lehet, hogy valami extrább szettemen nevettek és így megjegyeztek. Évfolyamtársaim is, tehát még nem is vagyok számukra valami nagy elérhetetlen valaki.
máj. 13. 21:04
 9/18 A kérdező kommentje:
Korábban még kiírtam a kérdést, akkor teljesen máshogy viszonyultak hozzá: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..
máj. 13. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdésnél is azt írták hogy menj oda hozzá


A probléma inkább az hogy már lassan fél éve húzod


Össze jön valakivel akkor meg majd az lesz a kérdés hogy ezelőtt fél évvel lehet hogy tetszettem neki azóta összejött valakivel de most már van bátorságod?


Menj oda amíg nem késő hiába tetszel neki ha Te nem lépsz majd valaki más fog

máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!