Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha elkezdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elkezdtem érezni dolgokat egy sorozatban látott színész iránt?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be egy sorozatot és abban játszik egy nálam 1 évvel fiatalabb lány és nagyon gyönyörű és ahogy telik az idő egyre erősebbek az érzéseim. Tudom, hogy semmi esélye annak, hogy valaha is legyen ebből valami, hiszen ez a lány azt sem tudja, hogy élek, és a kapcsolatot is nehéz lenne felvenni vele mivel több mint 4 milliós rajongó tábora van. Mit tegyek? Napról napra erősebbek az érzéseim iránta és egyre többet gondolok rá.

(17 éves, fiú vagyok)



2020. nov. 11. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez teljesen normális fellángolás ebben a korban, szerintem a legtöbb emberrel megesik az ilyesmi, nekem is voltak színésznő/modell "szerelmeim". Próbáld meg helyén kezelni a dolgokat, tehát ne lovald bele magad és hidd el, egy idő után el fog múlni. Főleg ha esetleg a való életben is akad majd egy lány, aki elkezd érdekelni.

21F

2020. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%
Megkérdezhetem hogy ki az? :D
2020. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Billie Eilish
2020. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ne csinálj semmit. Vagyis hát gondolj rá, meg hasonlók, de at a hibát ne kövesd el, hogy ha valaki közeledik feléd, akkor elhajtod, mondván "másba vagy szerelmes". Sokan beleesnek ebbe a hibába ilyenkor. Egy idő után egyébként el fog múlni
2020. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3.

Nem Billie Eilish

2020. nov. 11. 18:18
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Davina? Originals
2020. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.

???

2020. nov. 11. 22:30
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Azt hittem ő az a szereplő :D
2020. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8.

Nem ő az, de ha érdekel privátban megírom.

2020. nov. 11. 22:53
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem leírni, hogy akármikor meglátom ezt a lányt, (instán vagy YouTube-on vagy akárhol máshol) mindig görcsbe rándul a gyomrom és izgulni kezdek.
2020. nov. 11. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!