Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha mondjuk egy sorozatban egy...

Ha mondjuk egy sorozatban egy adott karaktert más színész kezd el játszani, az feltétlenül rossz lesz vagy lehet jó is és megszerethetik az emberek? És miért jó és miért rossz egy-egy ilyen színész csere?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk van egy karakter, és azt x ideig játsza a színész, aztán valami okból (nem időugrás miatt) más színész kezdi el játszani, akkor az feltétlenül rossz lesz? Példák hogy hol volt jó a színész csere és példák arra, hogy hol volt nagyon rossz a színész csere?

2020. aug. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Trónok harcában több ilyen pozitív csere is volt. A hegy, illetve a Daario is, de ez ugye szubjektív.


Az MCU-ban Hadigép csere kifejezetten jobb számomra (!!)

2020. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Engem már az is zavar, ha a szinkronhagját lecserélik menet közben egy színésznek. Viszont pl. az Egy rém rendes családban nem zavart, hogy Steve-et Jeffersonra cserélték :)
2020. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz feltétlenül rossz, simán lehet egy csere semleges vagy akár pozitív is.

Ami gondot jelenthet, hogy ha az ember már azonosított egy karaktert egy bizonyos színésszel, akkor szokatlan lehet a csere, és ezen vannak akik nem is tudnak túllépni.

2020. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint most a Mintaapákban,már az előzetesben látni,hogy az új férfi+nő kicsit sem való oda 😂

Én nem szeretem az ilyen változtatásokat,szerintem legtöbb esetben ez rossz,vagy legyen új szereppel beépítve,vagy sehogy,mert ez olyan mintha az Éhezők viadala: A kiválasztott,ami a 3.része,egyszer csak lecserélték volna Jennifert. Azt ki fogadta volna el? De ugyanígy A beavatottnál (nem mondom nem lett volna jó ott a színésznőt váltani de akkor már az elején). Ha alig néznek valamit,ott nem nagyon lehet gond,de sok néző kritikusan áll az új színészhez,és ha mellesleg még kap is elég szereplést benne,akkor csökkenhet a nézőszám.

2020. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a marvel, Dc filmekkel vagyok igy.Nekem nagyon fura, hogy a sorozatban mas jatsza az adott karaktert, mint a filmben.Nem tudom miert, de a sorozatbeli szineszt mindig jobbnak tartom mint a mozisat.
2020. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!