Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok adni bármilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni bármilyen tanácsot erre, esetleg véleményeket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, ugye a crush témáról van szó:D:D

Szóval én ezt a fiút már elég régóta tartom crushomnak, és szeptembertől adott jeleket, és én el is hittem, hogy van esélyem nála, mivel azok a jelek teljesen egyértelműek voltak. Őszi szünet előtti utolsó hetéig tartott ez az állapot. Történt az, hogy egyik napról a másikra eltűnt mindenféle jel, rám se nézett, még levegőnek is tekintett. Most novembert írunk, és most tartunk ott, hogy már úgy látom, hogy más lányokat néz, meg mindig nem néz rám és beszól olykor-olykor (csak tanórán), hogy maradjunk már csöndbe. Tudnátok adni bármilyen tanácsot? Esetleg még lehet ebből valami, vagy el kell engednem? Vajon csak így akarja leplezni az érzéseit, vagy mi történhetett? :)



#tiniszerelem #Crush #Adjatoktanacsotmerttanacstalanvagyok:D
2020. nov. 13. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy írj rá, és kérdezd meg mi baja veled, vagy engedd e
2020. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*engedd el
2020. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, mi a baja! :) Vagy akár csak írj rá, hogy van és ha írásban is ignoráns, érdeklődj, megbántottad-e valamivel, mert az utóbbi időben azt vetted észre, neheztel rád. Lehet nem vetted észre és tettél egy őt kellemetlenül érintő megjegyzést, de az is lehet, mégsem szeretne tőled már semmit, ez esetben persze el kell engedned, de ezt csak úgy tudhaod meg, ha kommunikáltok egymással.
2020. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!