Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfogadtatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadtatni a szüleimmel hogy ez valódi szerelem?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok a korombéliekhez képest sokkal komolyabb dolgok érdekelnek, érett a gondolkodásom.


A hölgy 31 éves akit szeretek. 1 éve ismerjük egymást és egy csomó közös tulajdonságunk van. A korkülönbség se zavar minket.Szerintünk biztos hogy működne a kapcsolat.


Elleneznék a kapcsolatom úgyérzem,de valami úton módon megkéne őket győzni. A barátnőm félig roma ezzel is bajuk lehet de teljesen más mint a többség. Engem semmi nem érdekel mert önzetlenül szeretem a barátnőm csak szamít a szülők véleménye is.


Ha valaki volt hasonló helyzetben kérem ossza meg, válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 19. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem ismerem a szüleidet, de nem sok esély van rá, sőt szinte semmi. Bocs.
2020. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Kapcsolat nem hiszem hogy műkedne.

Totál naivnak tűnsz az irasodbol

2020. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
47%

Ismertem ilyen párt, a szülők elfogadták a srácot, összeházasodtak, gyerekük van.


19 vagy, nem kell az engedélyük. Ha máshogy nem, egy-két év után belátják, hogy nem pillanatnyi fellángolásról van szó.

2020. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

10 ev múlva olvasd el újra ezt a kerdesedet.

Akkor megértesz majd mindent

2020. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is szinte kizárt, hogy elfogadják a szüleid. Szerintem a legtöbb ilyen kapcsolat úgy működik, hogy a tiltások ellenére összeköltöznek, együtt vannak 1-2 éve boldogan, és akkor TALÁN elkezdik elfogadni a szülők, hogy lehet, hogy nem is olyan rossz ez a kapcsolat.
2020. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem a szüleid itt a probléma.

Te még majdnem gyerek vagy... Nem a 19 éved miatt. Hanem tapasztalatlan vagy.

Egyébként kíváncsi lennék hogy egy 31 éves nő hogy tekint férfiként egy 19 évesre.

2020. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
74%

Vicces, hogy a sok észosztó lett felpontozva a véleményen alapuló hozzászólásával, én meg, akinek az egyik legjobb barátom ebben a helyzetben van, tehát konkrét tapasztalatom van a témában, le lett húzva.


Grat :D

2020. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Engem 15 évesen is érdekeltek az érettebb dolgok pl politika, mégsem jártam 10 évvel idősebb nővel
2020. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Engedd el azt a nőt,fiatal vagy ahhoz,hogy lekösd magad. Neki pár éven belül feljön a gyerek téma. Csajozz, élvezd az életet, építsd a jövőd. Hidd el,igazam lesz.
2020. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%

1., Felnőtt vagy, azt csinálhatsz, amit akarsz

2., Figyelj, ez tök normális, abban a korban a legjobb fejek a nők, Te pedig csomòt tanulhatsz tőle, ha jól érzitek magatokat, hajrá

3., Azért is fontos, hogy ne foglalkozz a szüleiddel, mert a felnőttség egyik jele, ha már nem akarsz nekik megfelelni, a csaj is így fog felnézni rád

4., Ez nem házasság, nem kell túlspilázni, összejöttök, és működik, ameddig működik, és jól vagytok együtt

2020. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!