Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valami megoldása a magányn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami megoldása a magánynak? Vagy ez van és kész?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok és mivel anyukám beteg itthon kell maradnom. Több mint fél éve nem voltam sehol, nem járok suliba (magántanuló lettem emiatt a helyzet miatt). Nem járok különórákra, csak egyéni edzésem volt, de már annak is vége mert bezárták ideiglenesen a helyet! Egy barátnőm van akivel néha tudok beszélni de ő is nagyon le van terhelve így alig egy héten egyszer tudunk beszélni. Nagyon hiányoznak az emberi kapcsolatok, a kortársaim, vágyom fiúk társaságára is, és értitek ilyesmikre. Karantén előtt még februárban úgy éreztem hogy alakul egy fiúval, és tökre bejött, nagyon boldog voltam hogy valamelyest sikerrel jártam, de már az is lőtt nyúl, próbáltam neki írni, de húsvét óta nem válaszolt sajnos. Van valami ötletetek ami nektek bevált a szomorú estéken?

2020. nov. 22. 18:13
 1/2 anonim válasza:

Huhha...kellemetlen a szitu. Átérzem abszolút a helyzeted, mivel én 4 évig kuksoltam otthon magántanulóként. Jóformán az egész felső tagozatot otthon töltöttem és hát a szociális élet hiánya durván rossz tud lenni. Fiatal ifjúként szerintem szükségünk van a társasági életre. picit bandázni, dumcsizni, kacarászni jókat hihi.

Megértem ugyan azt is, hogy anyád nem szívesen veszélyeztetnéd azzal, hogy elmész kicsit élvezni a város hangulatát ezekben a cudar vírusos időkben, de ez így viszont megnehezíti az új emberi kapcsolatok kialakítását. Így marad az online pajtizás, ami meg nem az igazi.

Ha nagyon nincs módod kimozdulni otthonról, akkor tényleg csak a chatet tudom javasolni mint kommunikációs forma. Egy jó chat is tud kellemes lenni azért. Ha szeretnél megismerni új embereket, akkor én a yubo appot javasolhatom. Ez ilyen baratkozós app és lehet azért jó dumcsipartnereket találni, amkik kizökkentenek a depis esték hangulatából.

Szóval kitartás és fel a fejjel :D. Küldök neked egy nagy virtuális biztató ölelést yeey.

2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találj ki egy két hobbit, olvass, rajzolj, nézz sorozatokat, ha ezek nem válnak be akkor menj el túrázni, sportolj valamit,főzni, sütni vagy játszani is tudsz akár. Annyi minden van amit érdemes kipróbálni. Ha esetleg mindet próbáltad és tudod, hogy emberi beszélgetésre vágysz akkor írj rám, Én szívesen beszélgetek veled. :D

18F

2020. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!