Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezzel piszkaljak ak szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezzel piszkaljak ak szerintetek is szerelmes belem ?

Figyelt kérdés

Én vagyok :a

Haverom : b

Csaj aki régebben bejot: c

Erről senki se tudót meg a lány se


Szóval csoportban -beszélgetünk


Írja c (csaj ) h (a) vágy is én éle e meg a mert hogy már régen írtam a csopiba ezt ilyet senki se mondót

Erre írja b h ki a szerelmed?

A c azt írta h ,,b hagyj 😂😂😂 ,, egy az egyben ezt írta

Szerintetek??? Rá írni nem fogok semelyikre de ez a lany kérdezgetw kb 2 honapja h ott leszek a buszon többször is, és mindig ott vok 10 alkalomból 1×kestwm meg h tok jó h együt megyunk egybuszal ezt is mondta meg persze a szemezés a buszon


2020. nov. 23. 22:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én nem szédítem cdak osztálytárs viszonyt tartom vele de szép lány meg kedves

De azért nem jönnek ősze mért ő jó tanuló én meg nem és a többiek meg felek h pistkálbàk őt most tudom h ez fura de az osztályunkba van egyketo haver aki képes erre xdd

2020. nov. 24. 09:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb gondod soha ne legyen az életben! ;)
2020. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz xddd
2020. nov. 24. 11:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!