Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom hogy kiűzzem a fejemből ezeket a hülye gondolatokat?

Figyelt kérdés

Szóval 17 vagyok, lány. Kézilabdázok heti 5x. Nagyon szeretem a sportot, a csapatokat, edzőimet. Viszont (nagyon kérlek ne itéljetek el) voltam olyan szerencsétlen, hogy megtetszett az egyik segítőnk. A segítők lényege, hogy nagyobb, nevesebb csapatokban játsazanak és néh eljönnek edzéseket tartani, mutatnak taktikákat stb. Az egyik ilyen segítőnk elég gyakran jár hozzánk, kb heti 2x. Nagyon kedves, segítőkész. Ez valamiért akora hatással volt rám, hogy megtetszett. Na most jóval idősebb mint én, 24 éves, ráadásul nagyon rosz érzésem van mióta rájöttem hogy mit is érzek. Egyrészt semmi esetre sem akarnék ilyen kapcsolatot, hiszen ez nagyon nem helyes. És emiatt nagyon hamar el akarom űzni ezeket a gondolatokat. Mivel mindig mikor ott van edzésen rajta gondolkodok, őt figyelem stb, néha sokkal jobban, de néha sokkal rosszabbul teljesítek edzésen.

Kérlek ne itéljetek el, az ostoba gondolataim miatt.

Kérlek segítsetek. Mit tudnék csinálni?


2020. nov. 24. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Meg tudnád mondani, hogy miért nem lenne helyes egy 17 és egy 24 éves ember közti kapcsolat?


Én egy okot tudnék: ha valamelyik már kapcsolatban van mással.

2020. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Azért elég különböző életszakaszban vannak.
2020. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Gondolj arra, hogy ő a legjobb tesód
2020. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem ítélünk el, sajnos a hormonok tudnak ilyen galibákat okozni😳


Ebből nem igazán lehet kilábalni,ha mindig ott van az edzésen és te csak a jó oldalát látod.


Ha kicsit mellőznéd egy időre az edzést,lehet hogy változna a dolog.

Vagy,ha egy számodra kiábrándító tapasztalat ér vele kapcsolatban...vagy megtudsz valami olyat,ami miatt rögtön kiszeretsz belőle 🙂

És nem gondolkozol rajta többet

2020. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ő is lány?
2020. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne adj azok szavára, akik a 7 év korkülönbséget soknak ítélik, mert nem sok. Kérdés, hogy nem foglalt-e, mert akkor verd ki a fejedből.
2020. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát lehet hogy szerintetek 7 év nem sok, de számomra az sajnos.

És férfi nem lány XD

2020. nov. 26. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a 7 évet sokallod, akkor szerintem egyszerűbb lesz lemondanod róla. Ezt sulykold a fejedbe és menni fog.

Ha mégsem menne, akkor idővel rájössz, hogy a 7 év nem is sok.

2020. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!