Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratom 160cm eleg alacsony!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom 160cm eleg alacsony! De nekem tetszik es szeretem ot,csak lehetne kicsit magasabb pont akkora mint en!?

Figyelt kérdés

23eves szoval mar nem fog noni...:(

De ha esetleg lenne valami tipp a novekedesre irjatok bar nem hiszem h van!

Szerintetek nem lesz gaz ha majd apuka lesz es ekkora vagy ilyesmi?igy is lehet ferfias?


2020. nov. 30. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és neked így tökéletes,akkor miért érdekel más véleménye? 23 évesen már nem fog nőni.
2020. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik, és szereted, ez a lényeg. Ha nem gondolnád férfiasnak, helyesnek, gondolom, nem járnál vele.
2020. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Az a ciki, hogy te szégyenled és veled van.

Mit érdekelnek màsok, ha tényleg szereted?? Nem agyalok semmin se, ha éppen egy alacsony kicsit duci lány tetszik meg, vagy egy teljesen deszka sovány csaj. Ha nekem tetszik, szimpatikus, szeretem, akkor nem érdekel más véleménye. Én járok azzal a lánnyal, nem ők, nekem kell hogy megfeleljen nem pedig másoknak.

Most ha itt 10ből 10 ember azt írja, hogy ciki akkor szakítasz??

Jobb embert érdemel nálad szerintem. Ha mégse szakítasz gondolkozz el a dolgokon és becsüld meg nagyon.

2020. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem lany hanem fiu!
2020. nov. 30. 13:32
 5/22 A kérdező kommentje:
Es semmi mod nincs ra h magasabb legyen?
2020. nov. 30. 13:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Adj rá magassarkút..anyám.

Ha ennyire zavar,ne járj vele. Nem érdemled meg..

2020. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
22%
Így hogyan fogsz mellette magassarkút hordani?
2020. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hat nem tudok mivel akkor mar magasabb vagyok nala fel fejjel de ez a legkevesebb gond xd
2020. nov. 30. 13:39
 9/22 A kérdező kommentje:
Nalatok szamit a magassag?
2020. nov. 30. 13:40
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#4

És??

Ha fiú akkor már lehet ignorálni mindenért és cikinek tartani??

Ha meg egy fiú tenne fel egy kérdést, hogy valami dolog miatt cikinek tartaná a barátnőjét akkor ő ízekre lenne szedve érte.

De csóri pali alacsonyabb, már gáz az eset. A mondandómon semmit nem változtat az, hogy lányról vagy fiúról van szó. Te jársz vele nem más. Neked kell hogy jó legyen nem másnak. Ha összejövök valakivel akkor tegyem ki a netre a közös képünket egyéb belső jellemzőkkel és meg kell szavaztatni, hogy együtt lehetünk vagy nem??

Ha neked gáz az hogy alacsonyabb minek jössz össze vele??

Ha nem az, akkor meg mit érdekelnek mások??

Minek azon izgulni, hogy mit fognak szólni mások?? Úgy éld az életed, hogy magaddal kell elszámolni, másoknak semmi köze semmihez. Nem mások fognak a pasiddal lefeküdni (jobb esetben) hanem te. Nem mások fognak mellette ébredni reggelente...

Úgy alakítsd az életed ahogy te szeretnéd, ne mások várakozásainak akarj megfelelni folyton, a te életed, a te lehetőségeid.

2020. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!