Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelmes történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelmes történetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársak voltunk, összejöttünk, rengeteg közös élmény, rengeteg utazás, majd megcsalt. 😊

F

2020. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadik végén jöttünk össze, mindig keveset találkoztunk (kb. havonta 1), pedig nem is távkapcsolat volt, csak alig lehetett rávenni egy talira. Egy évig voltunk együtt, hanyagolni kezdett, aztán nekem megtetszett más, így már kicsit sem hatott meg, hogy konkrétan meghalt a kapcsolatunk. De sosem mondta ki, hogy vége, csak azt várta, hogy szó nélkül felszívódok
2020. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5.-es voltam és beleszerettem egy 8.-os lányba. Nem viszonozta...
2020. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már 7 éves történet ez. :)

Egy buliban találkoztunk, nagyon hamar beleszerettem, de nem mutattam annyira ki. Ő sokáig hajtott utánam, mert szégyenlős voltam és folyton zavarban voltam ha a közelemben volt. Nehezen engedtem magamhoz közel, pedig akartam őt. Aztán megvolt az első csók, a szerelmes üzenetváltások, a "rózsaszínködben lebegés". Összejöttünk, fél évig együtt is voltunk, de még nem igazán tudtam egy kapcsolattal bánni, nem tudtam hogy kellene viselkedni és megoldani a problémákat. Nagyon éretlen és gyerekes voltam. De ez teljesen normális, még gyerek voltam és tapasztalatom se volt.

Amikor szakított velem teljesen összetörtem, emlékszem hogy nagyon fájt és nem akartam elengedni, futottam utána pár hónapig. Aztán mikor már úgy tűnt hogy tényleg nem vevő rám és kiszenvedtem magam, úgy döntöttem hogy akkor én is továbblépek, és lett új párom. Amint továbbléptem ő újra vissza akart kapni, hónapokig jött utánam, tehát fordult a kocka. Az új párommal nagyon nem működött a kapcsolatom, nagyon tiszteletlenül bánt velem, ezért szétmentünk, és pár hónapra rá újra adtam esélyt az első szerelmemnek.

Utána majdnem 1 évig együtt voltunk, igazából jól kijöttünk, de sajnos még nagyon fiatalok és tapasztalatlanok voltunk, különösen én, ezért inkább búcsút intettünk egymásnak, nem volt már nagy szerelem se összhang köztünk. Utána pár hónap kihagyás után néha találkozgattunk újra, akartuk is egymást nem is, ragaszkodtunk egymáshoz nem is, hogy végül én végleg pontot tettem a végére. Eleinte fájt neki mikor én találtam új párt magamnak, később nekem is fájt picit amikor neki lett valaki, de végül barátokként tudtunk beszélgetni, egymásnak adtunk tanácsokat stb.


Én mindig is jó szívvel fogok visszaemlékezni rá, és szerintem ő is rám. Éltünk meg együtt olyan dolgokat amik nem mindennapiak, és sosem felejtjük el.

Ma már felesége van és egy gyermeke született pár hónapja. Boldog, aminek én nagyon örülök. :)

Én pedig egyedülállóként építem a kis életemet, de remélem majd én is rátalálok a társamra.


21/L

2020. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
6.os kisfiú voltam aki azt se tudta mi az a szerelem. Meg tetszett egy lány az osztályból. Akkoriba sok időt töltöttünk együtt. Kb 2 hónapig volt a haverommal de ez idő alatt is csomót dumáltunk meg minden. Nem akartam rá menni mert mégis csak a haverom volt barátnője volt meg abba a korba azt hittem fellángolás és majd elmúlik. Általánosba végig jóba voltunk barátként kezelt de nekem több volt. Tovább tanulásnál egy helyre mentünk de külön osztályba és nem beszéltünk már annyit de jóba maradtunk. Én kb ekkor döbbentem rá ez mégse fel lángolás és szerelmes vagyok belé. Ő a 10.második felét már nem ott töltötte és így már nem volt az hogy látom. Depresszióba estem mert rájöttem hogy nagyon fontos és szerelmes vagyok. Most 12.es vagyok ritkán beszélünk többször próbálkoztam randira hívni neg hasonló de barátként kezel. Mostanra lemondtam róla hogy együtt leszünk valaha is de ennek ellenére nagyon szeretem mindennél jobban.
2020. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!