Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjátok ezt meg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok ezt meg? Kinél szoktatok lenni?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve leszünk együtt lassan és karácsonykor vele akarok lenni egész nap nálunk. Erre ő csak annyit szokott, mondani, hogy ő is velem, de ilyenkor a családdal kell lenni. Mindig az anyját nézi, hogy vele legyen.

Most itt én vagyok a hárpia?

Vagy ő az anyám-asszony katonája?



2020. dec. 2. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A karácsonyt családi körben szokták tölteni. Ti még nem vagytok egy család. Majd ha összeházasodtok, akkor lesztek. Akkor vagy ők jönnek hozzátok családostul, vagy ti hozzájuk, majd kialakulnak a szokások.
2020. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz kicsit túl sokat egy aránylag rövid, gimis kapcsolatban.

24-én mindenképpen mindenki odahaza kéne, hogy legyen az én véleményem szerint, és 25-26-án áthívhatod őt magatokhoz, vagy ő téged.

2020. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk hogy 23-24.-én mindenki otthon. 25-26.-án meg együtt. És akkor mindenki boldog.
2020. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
#3: pontosan így van nálunk is.
2020. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólókkal. A 24-ét töltse mindenki a saját családjával, aztán azt esetleg megtehetitek, hogy 25-én nálatok lesztek, 26-án meg náluk vagy fordítva.
2020. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
Karácsony a családé, nem az aktuális ürítő tartályé.
2020. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi úgy fogjuk, hogy a barátom 25-én este jön le hozzám. Bár neki a családja olyan, mintha nem is lenne, szóval simán töltené velem az egész karácsonyt, nekem meg fontos a család, és hogy velük töltsem a karácsonyt. Az a lényeg, hogy meg tudjatok egyezni. Ha egyikőtöknek sem lényeges, hogy a családdal karácsonyozzatok, akkor nyilván nem fogjátok. De neki az
2020. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Karácsonykor mindenkinek a családjával kell együtt lennie! Van egy olyasmi mondás is, hogy "Karácsonykor még a koldus is a családjával van."

Majd Szilveszterkor legyetek együtt egész nap!

2020. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 24.-e nálunk és barátomnál is (és szerintem a legtöbb embernél) családi. Azt nálunk mindenki otthon tölti, aztán 25-26-ot pedig együtt. És attól még senki nem lesz anyám asszony katonjá, ha az anyukájával akarja tölteni az ünnepeket, pláne ha jó a kapcsolatuk.
2020. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is 4 évig úgy ment, hogy 24-én ebéd apukáméknál, a Szentestét külön a saját családunkkal, 25-26-27 pedig családjárás.

Idén már együtt is élünk, még nem tudom hogy lesz a Szenteste, vagy külön a vacsora saját családdal, vagy ha párom családjánál karantén lesz külföldről hazatérés miatt, akkor kivételesen együtt leszünk aznap is. 5 év után.

2020. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!