Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor ki jön be jobban neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki jön be jobban neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, ő jött oda hozzám 1 éve, elkezdtünk beszélgetni, és nagyon jóban lettünk, folyamat kiállt mellettem és többször nézett meg olyan helyeken is, ahol pl. én a barátaimat nem szoktam nézegetni. Az osztályunkban van egy másik csaj, őt babakora óta ismeri, a szüleik jóban vannak, viszont ezzel a csajjal sosem beszél ha nem muszáj. Tavaly karácsonykor ő húzta ki ajándekozásra a csajt és írt neki egy 2 soros köszöntőt, amiben leírta, hogy az osztály legszebb lánya. 1 év múlva, vagyis idén meg engem húzott ki, és nekem meg 1 oldalas verset írt amiben végigdicsért, azt is leírta benne hogy szép vagyok meg okos. Ha a másik csajra írta hogy a legszebb, de mindig velem van meg tőlem kér el mindent, rólam kérdezget, akkor most végül is lehetséges hogy én jövök be neki annak ellenére, hogy nem engem tart a legszebbnek?

2020. dec. 2. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg csúnyább vagy, de szerelmes beléd.

A szépség nem minden, csak az egyik tényező a sok közül.

2020. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen kesves vagy😄😄😄 csúnyább vagy, azt mondja

Egyáltalán nem nevezném magam csúnyának

2020. dec. 2. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem azt mondtam, hogy csúnya vagy, hanem azt, hogy a másik szebb :P
2020. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csúnyább* ebből még úgy is lehetne érteni, hogy a másik is csúnya, és akkor melyik a csúnyább😂😂😂 megnézném, h aki így áll más emberhez, az hogy néz ki
2020. dec. 3. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány-fiú (és fordított) kapcsolatnál nem a szépség a döntő (persze, ezzel akad meg rajta a szem), hanem hogy mennyire nyeri fogadja el a másik jellemét.

Leírásod alapján Téged tart hozzávalónak, de - mivel érdekelt vagy - kicsit szépíthetted is a helyzetet. Ez utóbbit nem állítom, csak feltételezem, mivel hogy a szerelmes ember kicsit vak is.

2020. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért vetted magadra, amit az #1-es mondott, a szövegkörnyezetből igenis az jön le, hogy a srác szerint akkor az a lány volt a legszebb. Ergo ha ő a legszebb, akkor a többiek nem olyan szépek, mint ő. Lehet nem pont a csúnyább szóval kellett volna jellemeznie, de a szövegből ez jött le. Ez nem ellened szólt, hiszen nem is ismer, szóval ne vedd magadra:) Csak a szöveget elemezte.

Viszont vedd figyelembe azt is, hogy ha jól értem, akkor a srác egy évvel ezelőtt húzta azt a csajt karácsonykor, és akkor írta azt, hogy ő a legszebb. Egy év alatt sokat változhat az ember, lehet, csak kedves akart lenni vele, lehet, hogy azóta megváltoztál, és most már te vagy a szebb, vagy tényleg a másik lány szerinte a legszebb, viszont a személyiséged jobban megfogta.

Szerintem ne csak egyetlen szóból indulj ki, ne az legyen a fő, hogy mit mond, hanem ahogy viselkedik veled/veletek.

Simán lehet nála esélyed, hiába monda egyszer azt, hogy valaki más a legszebb:)

Hajrá!

2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem húzta tavaly se a csajt, egymáshoz se szólnak
2020. dec. 3. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott írtad, hogy tavaly ő húzta a csajt, és arra írta a 2 soros köszöntőt, aminél rosszul esett neked, hogy azt írta ő a legszebb...:')
2020. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaa :Dddd nem olyan húzásra értettem hanem hogy mikuláskor őt húzta ki a kalapbók hogy neki kell ajándékot adnia
2020. dec. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!