Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiégett a szerelem, jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégett a szerelem, jobban teszem ha elengedem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki konkrétan felgyújtotta bennem a tüzet, ritkán beszélek az érzéseimről, de konkrétan őt akartam, senki mást és azon a napon a lány konkrétan teljesen elvette a józan eszemet.


A vége az lett hogy a lány is ezt érezte.


Ezután mondtam valamit, válaszolt normálisan, kérdeztem valamit, azonnal elmondta.


Kb 2 nappal ezelőtt ez megváltozott:

Ha mondok valamit azt mondja értem, ez szép volt, ebben értek egyet és ebben nem

Ha kérdezek valamit, konkrétan kombinált fogóval kell kihúzni belőle, és azt mondja azért nem akarja elmondani ezt, mert gáz, szégyen, nem fogom érteni, amit mond.

Az indok erre a nyaralás volt.

A lány el akar menni nyaralni és ez korona vírus helyzetben nem eppen jó ötlet, lebeszélni nem lehet erről.

Konkrétan ezekből a válaszokból és az indokolatlan feltételezésekből arra lehet következtetni, ez az érzés elmúlt és jobban teszem, ha keresek másik lányt, igaz szex még nem volt vele és enyhén szólva jó lenne.


2020. jún. 13. 04:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarul kevésbé érdeklődő már? Hát igen.. bár lehet csak változtatni kéne egy picit, hogy újra jobb legyen a kapcsolat


Ha pedig az mégse megy, akkor vége..


Utolsó 2 sor: nyugi, elhiszem

2020. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!