Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért pont mindig én?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mindig én?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egy 16 éves srác vagyok.(leszek)

Eddig 3 barátnőm volt.

Az első 2 hónapig tartott, a lány játszott a vége felé velem, és szenteste napján felhivott hogy vége.

Nagyon megviselt, akkor törték össze először a szívemet.

A második rá 2 hónapra jött, fél évig tartott, kihatott a családomra, elfajultak a dolgok, és toxic lett.

A lány a nyár utolsó napján szakított velem üzenetben.

A harmadik, ő az új osztályomba jár, vele október végén jöttem össze.

Bíztam benne, azt hittem ő más lesz, nehéz volt újra megbízni egy lányban, de szerelmes lettem belé és ez fékezhetetlen érzés volt számomra...

Jól megvoltunk, de beütött az online oktatás, elkezdtünk többet veszekedni, hetekig magam alatt voltam miatta (vagyok) kevesebbet is találkoztunk, és azt mondta hogy ő már nem úgy érez mint a legelején és csak jó emlékekre akár emlékezni így szakított velem tegnap este szintén üzenetben(messengeren).

Kérdésem, miért pont én?

Miért én kell mindig elszenvedjem azt, hogy dobtak, főleg ilyen fiatalon??

Kérlek, segítsetek😭🙏🏻



2020. dec. 6. 19:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

16 évesen 3 csajod volt. Nekem 19 évesen még egy se.

Próbálkozz halk, csendes lányoknál, azok nem fognak dobni.

2020. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Hogy érted hogy neked kell elszenvedned a dolgot, az a baj hogy dobnak, és inkább dobnád őket te mert akkor ők szenvednének, vagy azt hiszed te vagy az egyetlen a világon akit üzenetben dobnak.

Tudom hogy most igen szarnak látod a helyzetet, de lesz jobb ne félj, egyszer szembe fog jönni veled az a valaki akivel minden úgy fog történni ahogy az tökéletes, és nem fog dobni üzenetben fél év után.

2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%

"Miért pont mindig én?"


Nem tudom, de örülök neki

2020. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
No offense, de úgy tűnik te ez a tipic folyton járok valakivel típusú srác vagy. Ez az egy év alatt 3szor voltál szerelmes kicsit ilyen hím prostisan hangzik. Ha minden csajjal ilyen könnyen osszejossz, ne csodalkozz hogy könnyen szét is mentek
2020. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Az első barátnőmmel tavaly októberben jöttem össze.

És nem, nem vagyok fuckboy/hímprosti, csak könnyen leszek szerelmes:/

2020. dec. 7. 00:05
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

"Kérdésem, miért pont én?

Miért én kell mindig elszenvedjem azt, hogy dobtak, főleg ilyen fiatalon??"

A korod irreleváns.

Rajtad kívül kb... Hmm, nagyjából MINDEN ember megtapasztalja ezt. Felnagyítod, mintha a világ kiválasztott volna téged a szenvedésre, miközben te is tudod magadról, hogy könnyen leszel szerelmes -> nagy esélye van annak, hogy a lány, akit választasz, nem lesz ideális, csak a szerelem elvakít.


Ne sopánkodj, hogy miért, hanem kezdj el tanulni abból, ami történt, hogy elkerüld legközelebb. Ez a logikus, nem? Legközelebb visszafogod magad, több ideig csak beszélgetsz a lánnyal, ismerkedsz, jobban megfigyeled a viselkedését... Stb.

2020. dec. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én is megéltem sajnos,csak én kicsit idősebb es lány,22 vagyok és szinten három kapcsolatom volt(hosszabbak). Engem is mindegyik elhagyott,a vége fele nekik változtak meg az erzeseik. Meg fiatalok vagyunk,biztos lesz olyan,aki szeretne kitartani és velünk maradni. Sovány vigasz,de fogd fel tapasztalatnak, és tanulj belőle,amennyit csak tudsz :)
2020. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
A legfontosabb hogy lefeküdtél e velük? Ha igen akkor nem lehetsz vesztes. Gyűjtsd a puncikat fiú mert ettől vagy férfi. Majd jön az igazi. Ne siettesd.
2020. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem, egyikükkel se:(
2020. dec. 23. 15:09
 10/29 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkor nem volt igazi szerelem. Ne bànkódj! Majd lesz jobb
2020. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!