Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kérdésem igazából az lenne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem igazából az lenne, hogy mennyi esélye van annak, hogy mindig pont amikor felhívnám, elhívnám nem ér rá?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és van egy lány, aki tetszik nekem, atlétikáról ismerem.

Jóban vagyunk, szinte minden nap beszélgetünk messengeren is és nagyon kedves.

Az a gondom, hogy nem tudom, hogy ő is úgy érez-e irántam, mivel még sosem volt barátnőm... Néha ha ránézek edzésen, látom, hogy engem néz, és hirtelen el szokta kapni a fejét, vagy rám mosolyog...

Amióta van facebookja, szinte naponta irunk egymádnak,mert élőben mind a ketten elég csendesek vagyunk.. xd

Azóta bejelöltük egymást skype-on is, és azt mondta akár mikor beszélgethetünk. :) Megmondtam neki nem rég, hogy tetszik nekem, és mondta, hogy, ha úgy van, mehetnénk sétálni, vagy hasonlók..

A problémám itt kezdődik, hogy mivel nem lakunk egymáshoz túl közel, ezért más mósokat választottam. Mármint először kérdeztem, hogy nincs-e kedve skype-olni, erre azt mondta, hogy de, aztán pár percre rá "eltűnt", és csak kb fél tízkor jött vissza, hogy el ment a netje. Ez eddig oké, de nemrég elhívtam mozira, és azt mondta nagyon szívesen eljönne, csak pont jönnek hozzájuk az nap...


Mivel még nem volt barátnőm nem igen értem, de szerintem ezekből ítélve nem hiszem, hogy ő is úgy érezne.. :(


Kérdésem igazából az lenne, hogy mennyi esélye van annak, hogy mindig pont amikor felhívnám, elhívnám nem ér rá?



2016. máj. 28. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, telefonról írtam, nem igen tudtam megfogalmazni, de remélem érthető, mi lenne a gondom...
2016. máj. 28. 21:07
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg elfoglalt volt akkor. Hívd el máshova
2016. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
van rá esély hogy le akar rázni, de nem biztos, éppezért, mindenképp hívd el moziba és figyeld majd hogy hogy reagál, mosolyog e, látszik h boldog stb.. kérdezd meg h mikor érne rá
2016. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És hogy mondjam neki, "Szia! Lenne kedved akkor máskor menni?" Vagy hogyan kéne?


Amugy nem tudom, hogy számít-e valamit, de egyszer régebben megkérdezte, hogy volt már-e barátnőm.

2016. máj. 28. 21:35
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csak simán nem ért rá, ez megesik :) Ráadásul ha jól értem még csak kettőször volt ilyen, ez nagyon kevés, semmit nem jelent. A lényeg hogy ez semmiképpen se vegye el a kedved, próbálkozz még, aztán 5-6 ilyen után már esetleg jogosan mondhatod hogy tényleg le akar rázni. Szerintem nem így van, hajrá! :)
2016. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!