Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van weboldalt, ahol fel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van weboldalt, ahol fel lehet keresni szerelmi tanácsadót?

Figyelt kérdés

Olyan weboldal kellene, ahol fel lehet keresni egy szerelmi tanácsadót. Le szeretném írni, ami velem történt és nem tudom mi tévő legyek. Illetve vannak elképzeléseim és terveim, de szerintem elrontottam és nem tudom, hogy javítsak vagy hagyjam veszni az egészet, amit nagyon nem szeretnék.

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!



2020. dec. 8. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Prof. Dr. Fütyfürütty Márió vagyok, a tiniszerelem orvosa, mondd, fiam, mi nyomja a lelked?
2020. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is ez volt a helyzet, másfél éve.

És akárhogy kerestem,sehol nem találtam,csak: vagy ilyen random kalkulátoros oldalt ami kiad vmi életbölcsességet, ezeken kívül pedig egy valakit,akinek ez a munkája,de több 100ezer forint lett volna a dolog, és nem is ígérte biztosra.

2020. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaaa, igen nem írtam hozzá, de nem érdekelnek a fentihez is hasonló kommentek. Aki szórakozni szeretne keressen más elfoglaltságot! Köszi
2020. dec. 8. 17:34
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm. Sajnos én is pont ezt tapasztaltam, nem találtam egy rendes oldalt se éppen, ezért tettem fel hátha valaki mégis, de akkor sajnos nem valószínű
2020. dec. 8. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok: én próbáltam itt is segítséget kérni(amikor már végképp nem volt ötletem) de sajnos akik írtak, azokat csak szimplán érdekelte a sztori, vagy miután elolvasták letudtak annyival hogy felejtsem el és kész,aztán próbáltak ismerkedni velem(wtf??)

Szóval nem tudok sajnos értelmesebb tanácsot adni, de ha gondolod akár megírhatod, hogy mi történt hátha pont hasonló a helyzetünk:)

2020. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4%

Elrontottad. Hagyd veszni az egészet.

Megspóroltam neked egy csomó felesleges időpocsékolást és pénzkidobást.

Nagyon szívesen.

2020. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Randiguru című film!:D
2020. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs szerelmi tanácsadó. Sőt, azt a szót is felejtsd el, hogy lifecoach meg hasonló hangzatos dolgok, amikkel jó sok pénzt lehúznak azokról a balekokról akik csalódottak. Mivel semmit nem írtál így elég nehéz "tanácsot" adni, de egyet mondhatok: a szerelmet senkinél nem lehet kierőszakolni. Vagy kölcsönös vagy nem. Ha valaki visszautasít a saját érdeked, hogy továbblépj. Persze felkeresheted a gurukat, ők boldogok lesznek mert pénzük lesz, te pedig életbölcsességekkel gazdagodsz, de magányosan. Te döntesz.
2020. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!