Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyibe kerül ma egy IBCLC-s...

Mennyibe kerül ma egy IBCLC-s szoptatási tanácsadás, ha házhoz jön a tanácsadó?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2020. nov. 19. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 12.000.-t fizettem,itt volt pár órát,sokat segített.Vidéki kisváros,a megyeszékhelyről jött a tanácsadó!
2020. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10e volt
2020. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 7000 forintot fizettem,3 órát volt itt. Megyeszékhely keleten.
2020. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmondod, hogy miket mondott, ami segített? Mármint nem azért, mert biztos ugyanaz lesz a válasz az én problémámra is, ami neked volt, csak érdekel, mennyiben "testreszabottak" a tanácsok. Csak mert mostanra mindent is elolvastam az én problémámmal kapcsolatban, telefonon és írásban is konzultáltam velük, de eddig semmi olyan tanácsot nem kaptam, ami új lett volna számomra vagy megoldást hozott volna. És persze ezt nem lenézlsből írom egyáltalán, hanem utolsó mentsvárként gondoltam, hívnék személyesen, hátha van még valami megoldás, hátha tud még valak újat, megoldást mondani.
2020. nov. 19. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
En azert hivtam mert nem akart szopizni mellbimbovedo nelkul a babom. (Vegul sikerult elhagyni) Tomoren: az anyatej mindenre jo, nyugtato hatasu es fajdalom csillapito, nem lehet tuletetni a gyereket (zold kaki problem), ha hasfajos akkor is mellre lehet tenni mert meginditja az emesztest a szopi, 1-2 szoptatasi pozicio bemutatasa, megerosites hogy eleget hizik nem keves a tejem, este mindenkinek kevesebb a tej ezert nyugosebb lehet a babo. Es mindig mellre kell tenni ha keri, MINDIG. Ha bizonytalan vagy, meg az elejen vagy es esetleg szules utani baby bluesod is van erdemes kihivni mert kapsz egy komoly lelki megerositest. Nekem szerencsem volt mert a gyerekorvos, vedono, nogyogyaszom es a korhaz is az iszsz szoptatas mellett van de ahol valamelyik ellenzi ott biztos nehezebb donteni mi a jo.
2020. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellett töltenem egy kérdőívet, elmondani mi a baj. Nekem sebes volt a cicim és sokat rászorított, sírt rajta, bukott, szó szerint kirobbant belőle a fos, minden szopi után, pedig nem kért sokszor cicit.


Benyúlt a szájába ( kézmosás után steril kesztyűvel) észlelte, hogy gótikus szájpadlása van, ezért fáj. De megnézte s szopási készséget a mellre tételt a pózokat. Szopizott a gyerek és kiderült hogy brutális a tejleadóm, leszedtük a kicsit a cicimről és több sugárban ömlött a tej. Csak az én fiam ezt is nagyon ügyesen nyelte. Mutatott erre pózokat, megbeszéltük a blokkszoptatást ( azért lőtt ki belőle a kaki, mert csak laktózos előtejét kapott mindig, mivel nagyon-nagyon sok tejem van, én azt hittem ez a normális, mindig feszültek a melleim)

Utána emailben küldött egy írásos összefoglalót is.

2020. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!