Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy csaj sokszor küldött ❤...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj sokszor küldött ❤ emojikat Messengeren és egyszer az egyik ❤ emojit átjavította 💘 emojira. Mégis mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Egy bálnavadász szigonnyal akkar sziven szúrni. Számomra teljesen egyértelmű.
2020. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de azzal a csöpp kis iqmal még mindig nem értem. Mindenhol mást írnak, hogy másba szerelmes vagy pont hogy belém.
2020. dec. 12. 11:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Elküld a halál büdös f?
2020. dec. 12. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, jelentheti azt hogy szerelmes beléd, de jelentheti azt is hogy nem. Ha te nem tudod aki beszél vele, akkor mi honnan a p. ből tudjuk szerinted? :)
2020. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, de ezt csak élőben tudhatod meg. lehet hogy szórakozik veled. de ha látod az arcát, abból jobban rá fogsz jönni. tudom, online oktatás van, lehet azt jelenti akkor hogy magányos és szenved...ilyenkor az ember kínjában mindenfélét csinál és mindenkit keres...
2020. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha jobban belegondoltam volna, megtaláltam volna a választ is.
2020. dec. 12. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Barátként tekint rád. Az osztálytársaim is folyton ilyeneket küldözgetnek mindenkinek, mégsem szerelmesek.
2020. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy nyíl lőttek a szívébe, és te b@sztad hívni a 112..
2020. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!