Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy srác hosszasan magyarázkodik tömbökben messengeren egy csajnak, hogy mit miért csinált, akkor számít neki a csaj?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy alakult köztünk valami egy éve, de nem lett belőle semmi. Ez hosszú hónapokon át zajlott, ő nyomult rám nagyon. Smároltunk is, ő csókolt meg először egy házibuliban. 4 hónappal később mikor találkoztunk véletlenül az utcán, mérgesen köszönt, pedig semmi oka nem volt rá, mert megkaphatot volna korábban. Aztán hónapokkal később írt egy nagyon kedveset szülinapomra. Aztán a gimiben megint mérgesen köszönt. Most két hónapja meg odajött hozzám a gimiben, hogy csináljunk meg együtt egy házifeladatot, amit a törifaktos tanár adott érettségire és önállóan vagy csoportban is meglehet csinálni a félévben. Úgy hogy előtte soha nem beszéltünk csak messengeren. Majd megírtam neki, h csak akkor ha már nem nyomul rám. Erre meg hosszasan megmagyarázta, hogy ő se úgy gondolta. Mikor erre lehetett volna annyit írni lazán, hogy nem:D Ez mit jelent?

2018. márc. 8. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért is nem lett belőle semmi?

Mert amit leírtál oké, ez meg ez van. Viszont csak arról beszéltél, hogy ő hogy állt hozzád, ő mit csinált, ő hogyan viselkedett.

Első gondolatom az volt, hogy talán lehetett mérges mert hiába erőlködött, te csak sodródtál az árral és elege lett belőle. A vonzalom nem múlik el, ahogyan ezek a tüskék sem egy fiúban. Itt pedig nem arról van szó, hogy megkaphatott volna, de nem így lett mert nem tudni mit kaphatott volna meg, a testedet vagy téged.

2018. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy most van barátom és azért írtam neki, hogy nem szeretnék semmit. Én már tök jól elfelejtettem, erre most meg odajött.


L/18

2018. márc. 8. 19:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, akk leírom, eléggé jó hangulat volt kettőnk között:D Egyértelművé tette, hogy csak szexet akar. Soha nem is kérdezett rólam semmit:D Én meg benne lettem volna, de akk már nem kellettem neki. Pedig szép lány vagyok. Nem értem:D Róla úgy hírlik, hogy minden csajon átmegy válogatás nélkül. Akkor nálam miért nem ragadta meg a lehetőséget?:D
2018. márc. 8. 19:12
 4/11 anonim válasza:
Mert túl sok macera volt, míg téged fűzött volna, addig levarrt 3 másikat. :D Miért nem nézed magad semmibe?
2018. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez volt a második lehetőség amire gondoltam, de azért nem erre kérdeztem mert feltételeztem, hogy ha csak ennyin múlott volna a dolog akkor nem kattognál ezen egy év után is, hogy téged miért nem dugott meg, miközben mindenki mást igen.

Olyan lehetőség is van, hogy most már meg akar dugni, ennyi. Levarrja az elvarratlan szálakat.

Jól gondolom, hogy az iskola szerény, visszahúzódó, titkon a három sorral mellette ülő lányba vakon szerelmes típusú srácról van szó?

2018. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Messze jobban nézek ki mint az eddigi csajai:D és baromira idegesít ez a tökölés, mert nem értem őt, hogy élőben miért nem mer odajönni hozzám. És mire mérges??:D Nem tudom felfogni. Azért ha annyi csajt levarr, akk nem mind1 hogy engem mikor?:D
2018. márc. 8. 19:20
 7/11 A kérdező kommentje:
jól:D hát tényleg visszahúzódó, de másokkal tök közvetlenül bezsél. Ha én megjelenek, akkor zavarba jön vagy mérges. Csak h nem volt rá oka:D azt gondolom
2018. márc. 8. 19:22
 8/11 anonim válasza:
Figyi. Én is voltam gimis, hasonló pasiba voltam belezúgva. Nem érdekled eléggé. Nézd meg a "Nem kellesz eléggé" című filmet. :D Az én agyam hónapokig húzta egy srác, legyezgettem a hiúságát, de amúgy lesz.rt. Nálad is ez a helyzet.
2018. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most jön a harmadik meglátásom ami lehet nem lesz az ínyedre: Téged sem az eszedért szeretnek.
2018. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2018. márc. 8. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!