Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom barátja mondja, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom barátja mondja, de mire érti?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom, de az ő egyik haverjával is jóban vagyok. Az a helyzet, hogy a legjobb fiú barátom szerves része az életemnek, felajánlotta hogy mindenben segít nekem ha kell, próbált új dolgokat tanítani, órákat beszélgettünk suli utan meg mikor magam alatt voltam akkor is az én oldalamon állt. Sosem mondta hogy szeretne-e engem vagy sem, viszont néha voltak elejtett bókok részéről a külsőmre meg a segítőkészségemre. Most egy pici mosolyszünet van köztünk, nem keressük egymást. A haverjával taliztam a napokban, ő mondta, hogy a srác eléggé maga alatt van, sírt is és hogy próbáljam vele megbeszélni mert látszik hogy szeret. Vajon a szeret az mit takar? Úgy szeret vagy barátilag?



17/L



2020. dec. 15. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Szerelem
Szeretet
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tőle kell megkérdezned, vele kell megbeszélned. Nem a haverjával, nem az anyjával. Ha nem szeretnél komolyabb dolgot tőle, akkor érdemes véglegesen lezárni békében elválva, mintsem kínozni.


Az egy másik történet, hogyha végig szerelmes volt beléd, akkor nem kellett volna barátként előadnia magát, aztán sírni hogy a friendzone-ban van.

2020. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom,az ember mindig beleképzel dolgokat,nem lehet úgy fiú és lány barát,hogy őszinte bókokat mondanak, és nem a szerelem miatt?

Létezik fiú lány barátság szerelem nélkül, ezt tudom :)


Az meg másik dolog, hogy sírt... és mosolyszünet van köztetek,de miért? És mi köze van a hozzád való érzelmeinek annak,hogy a fiú sírt?

2020. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!