Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább ? Nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ? Nemtudom elengedni.

Figyelt kérdés
Kezdek picit aggódni mert július-augusztus fele szétmentünk barátnőmmel. És azt hittem hogy csak idők kérdése is jobb lesz. Viszont azon kaptam magam hogy lassan év vége és még mindig naponta többször eszembe jut és hiányzik. És új lányt se találtam azóta. És úgy érzem kezd felőrölni ez az egész. Ti mit tennétek a helyemben ?

2020. dec. 17. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem előnyödre válna, ha megtanulnál németül. Egyre több német vállalat veti meg a lábát hazánkban.
2020. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt jó lenne tudni, miért mentetek szét.
2020. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
1- es :D :D :D
2020. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szétmentetek, akkor inkább hagyd!
2020. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mentünk szét mert kijelentte hogy nem szerelmes viszont a tettei meg amiket mondott ennek az ellenkezőjét éreztette szóval eléggé káosz volt ez az egész. Aztán megbeszéltük hogy próbálkozunk ebbe belement de aztán szépen lassan eltünt. Próbáltam kiszedni mibaja de nemtudtam.
2020. dec. 17. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Részedről lezáratlan a kapcsolat. Ideje az eszedbe vésned, hogy el kell engedned, ennyi volt, tovább kell lépned. Találd meg önmagad, növeld az önbizalmad, boldogulj egyedül is az életben. Hobbizz, élvezd az életet. Amíg nem zárod le magadban és nem teszel magadért, addig nem fogsz ebből kilábalni.
2020. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!