Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudomm mit tehetnék ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudomm mit tehetnék ilyen esetben szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki osztálytársam és barátok is vagyunk és egy koliban is vagyunk és elkezdett tetszeni ez a srác de az a gond, hogy van barátom. De lehet hogy csak azért teszik másik srác mert a barátommal sem felhőtlenek most a dolgok egy ideje nem érzem ugyan azt iránta mint úgy kb.másfél hónapja de nem tudomm hogyan mondjam el neki. A srác akik tetszik tudja, hogy van barátom de látszólag ő is érdeklődik irántam. Amikor megyünk haza pénteken koliból mindig egyszerre indulunk ugyan azzal a vonattal megyünk pedig neki indulna vonat hamarabb is és el is érné a vonatot. Más városban lakunk de multkor tallákoztam vele mert írt hogy át jön busszal és szeretne talizni (persze mint barátok) taliztunk és nagyon közvetlen volt velem úgy viselkedett mint ha nem csak barátként szeretne és a nap végén vissza kisértem a busz hoz de ott nekünk nincs közvilágítás és félek a sötétben tudom ez elég röhelyes de voltak rossz éleményeim a sötéttben. Miközben vissza kísért út közben megfogta a kezem mondván hogy csak véletlen volt nem látta hogy ott van a kezem mert sötét volt, aztán vissza értünk a busz hoz megvártam míg megérkezik a busz beszélgettünk addig majd megölelt utána már egyre közelebb hajolt mint ha meg szeretne csókolni vagy valami de pont akkor jött a busz így csak az arcomra adott puszit utána köszönt és felszált a buszra, majd este fele rámírt hogy jó volt ez a mai nap egyszer megismételhetnénk de ott ahol abba hagytunk.

Szerintetek ez mit jelent neki is tetszek? Beszélnem kellene barátommal hogy már nem érzek ugyan úgy és csak barátként esteretem? Szóljak barátomnak erről a kis találkáról ami volt?



#szerelem #barátság #Fiú lány barátsgág
2020. dec. 22. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad szerintem egyértelmű hogy szeretne többet mint barátság. De hogy te mit csinálj azt én nem tudom. Te tudod mit érzel ezt neked kell eldönteni.
2020. dec. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjunk? Szemmel láthatóan sem te, sem a fiú nem az igazival van párban. Innen nézve akár ti is alkothatnátok új párt, de mivel más városban éltek, a távolság miatt ugyanúgy bukni fog a mutatvány.
2020. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!