Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kb november körül nagyon megtetszett az egyik évfolyamtársam. Decemberben ezt meg is tudta, először elvileg tetszettem neki de mostmár mindenki mást mond. Mostanában már úgyérzem, hogy nem tetszik hanem szerelmes vagyok belé. Kezdeményezni nem mer mert félénk és nagyano szeretném tudni hogy tetszem-e neki vagy nem. Kérlek segítsetek! Értelmes kommenteket várok, előre is köszönöm <3

15/L



2017. febr. 3. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő nem mer, akkor kezdeményezz te! Hidd el hogy nem gáz, ha tetszik (meg szereted is) ez természetes dolog. Ne rohand le rögtön, nehogy ezért ne álljon veled szóba! Kezdj el vele beszélgetni, ha nem személyesen, akkor előtte Facebookon. Kis idő múlva úgyis észreveszed hogy tetszel-e neki. Aztán ha már összebarátkoztatok, térj ki arra hogy tetszik neked, és azt hallottad hogy te is neki. Remélem tudtam picit segíteni.:)
2017. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm, nem is tudod mennyit segítettél <3
2017. febr. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!