Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyet csinál, akkor mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet csinál, akkor mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
A volt legjobb fiú barátommal összeszólalkoztunk, most nem beszélünk. Próbálja ő is játszani az elérhetetlent. A magántanárom mondta hogy őt szokta rólam közben kérdezni, hogy hol tartok meg mit csinálok, mizu velem. Meg társaságban is megkérdezte másoktól hogy én miket mondtam. Akkor most mi van? Érdeklem vagy se?

2020. dec. 22. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Érdeklem, csak büszke
Játssza az agyát
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

"fiú barát" már rosszul kezdődik főleg "tini" témában

Kellesz neki

2020. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és beszéljétek már meg. Ne csináljátok ezt, látszik hogy neked is fontos a barátsága, meg ahogy írod neki is a tied. Akkor?
2020. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is bejössz neki. Próbálj kezdeményezni nála. Sok sikert! Puszaa
2020. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Oké, ne feltételezzük egyből hogy most hirtelen szeret meg minden. De hiányzol neki, "legjobb barátként" minimum, úgyhogy keresd fel, és tisztázd vele a dolgokat, tőle hamarabb fogod megtudni hogy mit gondol mint pár névtelen idegentől az interneten.
2020. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!