Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet? Vagy gondol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Vagy gondol rólam ha ilyeneket csinál? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeptember óta ismerek és egyetemisták vagyunk.Gyakran bulizunk egyutt,mert benne vagyunk egy társaságban.Barátnője van alapjáraton,de még az ősz elején volt egy buli ahol kicsit közelebb kerultunk egymáshoz.Iszogattunk aztán odahívott magához ,hogy üljek le mellé erre elkezdett simogatni meg puszilgatni a vállam... késobb meg olyan volt mintha akart volna többet is de inkább eltoltam mert h barátnője van.Rákérdeztem inkább két nappal később h mégis mi volt ez mert tudni akartam ezt h gondolta,de azt mondta h ne reagáljam túl ő minden lánnyal ilyen közvetlen..(persze ezt én nem nagyon hittem el,de azt hittem akkor többet nem lesz ilyen).Jó hagytuk a témát de későbbi bulikon attól ugyanúgy igyekezett hozzámérni meg bökdösni és hasonlók,én láttam h csak velem csinálja ezt szóval annyira közvetlen nem lehet mindenkivel.Nyilván nekem sem közömbös csak azért tudtam h barátnoje van.Meg mindig akkor ilyen nyiltabb mikor iszik egy keveset.Aztán úgy november vége fele egy fotelben elaludtunk egymáson egy fél orára és néha éreztem h közben azért simogat is.Egyáltalán nem ugy néztunk ki mint vmi szimpla barátok.Végul mikor felkeltem és visszamentem hozzá az ölébe ültem és átkarolta a derekamat és csak néztünk egymásra h mi is van.Utána inkább felkeltem onnan ,tudva h barátnője van.Aztán most megint csak beszélgetés volt nem is ittunk a társasággal csak 2 sört egyszercsak megint elkezdett csikizni meg a lábamat simogatta miközben mással beszélgetett..Szóval nem értem mit akar vagy miért csinálja ezt ha közben van valakije.Szerintetek érez vmit?Mert én azt mondanám h igen mert akkor nem csinálná ezt folyamatosan.De szerintetek?

2018. febr. 9. 15:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem is érez valamit irántad, de vigyázz nehogy kihasználjon és te is úgy járj, mint az a barátnő.
2018. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Decukiiiiiiiiiii
2018. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!