Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki az érzéseimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki az érzéseimet, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott a szituáció: online megismerkedtem egy lánnyal lassan egy hónapja már, és nekem nagyon tetszik (csak nagyon messze lakik, 300km) . Az első napokban több órát beszélgettünk, azóta viszont ez lecsökkent fél-egy órára nagyjából naponta, mivel kifogytunk a témákból.

Egy hét után rákérdeztem, hogy benne lenne-e egy találkában, ha véget ér ez a vírusos időszak, erre azt mondta, hogy igen.

Ennek ellenére, nem tudom, hogy ő hogy gondol rám, mint barátként, vagy többre. Úgy érzem, ha elmondanám amit érzek, azzal csak elrontanám ezt a kapcsolatot, főleg mivel keveset beszélgetünk.

Nem sikerült valami jól elmagyaráznom, de remélem sikerül megértenetek. :D

Ja, és én 18/F, ő 16/L.



2020. dec. 29. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hasonló helyzetben voltam... És a csaj is mondta hogy ő is másként tekint rám
2020. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért vagyok még bizonytalan, mert habár szeret írni, meg nem egy-két szóban válaszol, és ő is szokott keresni, nem érdeklődik annyira irántam, mint én iránta.

Lehet arra vár hogy én meséljek, nem tudom :)

2020. dec. 29. 21:52
 3/8 Csicuki ***** válasza:
100%
Kérdezd meg amire kívancsi vagy mert igazan jó válaszokat csak a lány tud neked adni
2020. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát 300km azért már elég messze van, de ha nem gond, akkor okés.


Én a hejedben nem várnám meg ennek a vírus mizériának a végét, mert nem tudjuk, hogy mikor lesz vége...


Ha úgy érzed, hogy benne lenne (már pedig azt írta), akkor én tuti elhívnám.

2020. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a találka közben mond mit érzel. Vagy a következő találkán. Az mindenképp romantikusabb, mint egy üzenet! :)

18L

2020. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Rövid válasz: nem érdemes, túl messze laktok és amúgy sem fog tudni mit mondani rá. Azért egyezett bele a találkába, mert a jövőbe helyezted és nagyon messze lakik, tehát a neten bármit mondhat hogy ne bántson meg, nem kell betartania. Nem hiába alig beszéltek már, ezzel is jelzi hogy nem akar tőled semmit. Ha érdekelnéd, akkor nem fogynátok ki a témákból.


Hosszú válasz:


Napi több tucat kanos srác vall neki szerelmet vagy nyal neki folyamatosan. Nem azt mondom hogy téged csak a szex érdekel, hanem hogy nem te vagy az egyetlen aki érdeklődik iránta vagy nyomul rá, csak azért mert lány (semmi más oka nincs). Természetes ebben a korban, de azt is nézni kell, hogy ez azt jelenti egy vagy csak neki a sok közül.


Nem beszéltek sokat, mert van 100 másik srác, aki teper érte folyamatosan és őt ők jobban érdeklik. Ezen felül 300 km-re laktok egymástól, még a járványhelyzet után (amiről már most tudjuk, hogy jövőre is szankciók várhatóak) sem tudnátok találkozni értelmesen.


Két tanácsom lenne: lehetőleg ne a neten ismerkedj és a közeledben keresgélj, ne a világ másik végén.

2020. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy milyen kapcsolatot szeretnél 300 km-ről???!
2020. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ! Tudom, 300km messze van, de azért lehet megpdobalom. :)
2020. dec. 30. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!