Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jellemző a mai 18 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a mai 18 év körüli korosztályra, hogy komoly kapcsolatokat keresnek?

Figyelt kérdés
Az én haverjaim mind a mának élnek, emiatt nem is tudok velük azonosulni teljesen. Illetve az alkalmi, vagy max pár hónapos kapcsolataik vannak. 😕 ez lett a normális mára? Lányoknál is hasonlókat látok😕

2020. dec. 30. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenki korcsult el a korosztályodban :) A haverjaid igen :(
2020. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lena7 ***** válasza:
57%

18 (vagy annál idősebb) fiú ismerőseim inkább a hosszú távú párkapcsolatokra mennek.

(Nagyon kis részük váltogatja hetente/havonta a párját)


16-17 év körüli ismerőseimnek pedig inkább alkalmi/pár hónapos (2-3) kapcsolatuk szokott lenni.

(Nagyon sokan keresik az 1 éjszakás kalandokat, meg természetesen megy a strigulázgatás, hogy kifektetett le több lányt stb)


Persze ezek csak az én tapasztalataim 🤷‍♀️

2020. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt a haberjaiddal van baj... Az én baráti körömben a 15-16 év felettiek már hosszú távú kaocsolatot keresnek. Nyilván vannak olyan ismerőeim akik a "mának élnek", de nem minden fiatal ilyen.
2020. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En 16 eves lany vagyok, es nem vagyok hive az ilyen alkalmi kapcsolatoknak, en inkabb komolyat szeretnek. Egy ideje viszont "felfuggesztettem" az ismerkedest, mert nem jarok tul sok sikerrel sajnos. 😕
2020. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak komoly érdekel
2020. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Párommal komolyam gondolom. 17/L, 19/F és 2 éve tart.
2021. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!