Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szándéka és mi játszódik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szándéka és mi játszódik le a fejében?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve ismerek egész közelről egy fiút. 1 éve barátnője van (ne ítéljen el senki, tudom hogy csúnya dolog de én arra vagyok kíváncsi hogy mi a ti meglátásotok), de nemrég egy buli utáni hajnalban összemelegedtünk kicsit. Összebújás, ölelés, puszik, beszélgetés órákon át. Ezek után beszélgettünk írásban is és voltak erotikusabb és romantikusabb flörtök is. Minden nap beszéltünk. Vagy ő írt nekem vagy én neki. Most kb 1 hete nem beszélünk. Ő sem ír nekem és én sem neki. Messenger csoportban volt egy rövidebb poénos beszélgetésünkma,de ennyi. Konkrétan szenvedek miatta és nagyon szomorú vagyok. Az lenne a kérdésem hogy én látok többet a dologba, vagy tényleg történt köztünk valami kis szikra és ha igen akkor most miért "hagyagol el" se szó se beszéd nélkül. Mert persze természetes, hogy valószínű a barátnője miatt (legalábbis én erre gondolok), de beszélni kellett volna róla hogy ezt abba kell hagynunk. Ahhoz képest a messenger csoportban is úgy beszélt velem, mintha semmi nem történt volna. És nem ezt a "bolondítok minden lányt" fiúval való beszélgetést képzeljétek el, mivel régebb óta is éreztem higy vonzódik hozzám, csak nem törődtek vele és mikor beszéltünk és volt az a hajnal akkor is iszonyat aranyos volt.

2021. jan. 5. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nagy valószínűséggel megbánta és nem akarja, hogy kiderüljön.

De persze nem jelenti azt, hogy semmit nem érez irántad, vagy ilyesmi, csak hát barátnője van, szóval addig amíg esetleg nem szakítanak, próbálj meg nem erre gondolni, mert csak rosszabb lesz.

2021. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az van, amit az előző válaszoló írt.
2021. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is megbánta, amit tett, ezért kerül téged.


Viszont jó tanácsként annyit mondhatok, hogy te is tedd ezt, próbáld inkább elfelejteni - mégis csak van barátnője, akivel valamiért együtt van. Ne akarj még jobban belekontárkodni a kapcsolatukba.


19L

2021. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!