Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jatszodik le ilyenkor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jatszodik le ilyenkor egy "ferfi" fejeben?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit par hónapja ismertem meg. Regen egy suliba is jartunk,de ott soha nem beszeltunk. Az ismerkedesunk elejen kb nonstop beszeltubk, majd kicsit kevesebbet,de attol meg sokat. Találkoztunk is es ezen a hetvegen megbeszeltuk, hogy amint hazaerek (epp nyaralni vagyok..) talalkozunk ujra. O is varta,en meg foleg.. Tegnap este jott a hidegzuhany.. azt vettem eszre,hogy letorolt snapen,ahol beszeltunk. Eloszor azt hittem,hogx csak rossz a netem,majd vegul ra kellett jonnom,hogy ez sajnos megtortent,tenyleg letorolt. Irtam neki,hogy mi tortent, most mi ez.. Azt hittem hogy a snapet is letorolte,ezert csinalja ezt. Nem valaszolt.. eltelt egy kis ido es azt vettem eszre, hogy instan is kikovetett par embert.. akkor engem meg nem.. par perc mulva arra kaptam fel a fejem, hogy kb 30 emberrel egyutt kikovetett engem is. Az uzenetemre nem válaszolt azota sen,en meg itt allok kavargo gondolatokkal
2018. júl. 10. 06:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Elutasított,és az okot nem fogod megtudni. Szemetseg,de sajnos ez van
2018. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak tényleg ket hete o irogat, kerdezget engem, megbeszeljul,hogy találkozunk,most meg beletesz a vegyesbe es kitorol/kikovet csomo emberrel egyutt
2018. júl. 10. 08:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért meggondolta magát, es nagyon nagy szemetseg, hogy legalább csak uzenetben nem tudott volna annyit mondani, hogy mégse mukodik ez az egész, ha az okát nem is írja le. Sajnállak, de tudd, hogy egy ilyen toketlen barom miatt, aki ki sem meri mondani, csak gyerekesen megszakít veled minden kapcsolatot egyik pillanatról a másikra, nem érdemes bankodni. Jobb, hogy ez 2 hét után derült ki, hogy ilyen világnagy kretén a srac.
2018. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágódj ezen, tudom, idegesítő, de aki ilyen, azzal nem is baj, hogy nem lett komolyabb. ;)

A pontos okot meg valószínű, soha nem fogjuk megtudni. Lehet, hogy egyszerűen csak berezelt. Lehet, hogy egyszerűen "elgurult a gyógyszere". Lehet, hogy abban reménykedett, hogy még aznap hancúrozhat egyet, ami nem jött be neki, ezért sértődötten lelécelt. Vagy lehet, hogy "tartalék" voltál, és közben összemelegedett mással.

2018. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
mondjuk telefonon nem tudod felhivni?
2018. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom aa kedves szavakat

Utoljara 3 hete tudtubk talalkozni.. de mar tobb honapja beszelgettunk.. hivni nem tudom most, mert 1200km-re vagyok tole

2018. júl. 10. 12:37
 7/12 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem valaszolt a het eleji uzenetemre,sot meg se nezte, de legalabb facen nem torolt le es instan nezi a storyjaimat es belikeolja akepeim

Nem is kovetmar,akkor ez megis mi?

2018. júl. 12. 15:27
 8/12 anonim válasza:
Valószínűleg volt barátnője ès rájött a csaj esetleg mèg odavoltál megismert másik lányt vagy az egyik exe bekavart akármi lehet, de ha ő keresett meg írogatott akkor biztos, hogy nem gondolta meg magát itt 100% hogy másik lány van a dologban valamilyen formában.
2018. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mar azota rengeteg dolog tortent
2018. júl. 21. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: És mi?
2018. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!