Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez fura? Vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Catmeow kérdése:

Szerintetek ez fura? Vagy ez mennyire jöhet össze? 17L

Figyelt kérdés

Másfél éve bele szerettem egy fiúba, amivel nem is lenne gond csak hogy ő 14 éves és én meg 17L. És barátok vagyunk és minden tök jó, és emiatt úgy voltam vele hogy nem törődök azzal hogy bele szerettem és elfogadom hogy plátói.

De kb fél éve a fiú egyre jobban úgy viselkedik mintha én is tetszenék neki, és rengeteg olyan jelet küldött felém... Egyrészt ezt nagyon nehezen hittem el hogy komolyan én neki tetszenék/másrészt mégis elhiszem viszont emiatt halálos mód bele szerettem, és emiatt már nem tudok csak úgy nézni rá hogy elnyomjam az érzéseim.


Teljesen megváltozott a kapcsolatunk,viszont nagyon ingadozó az ő viselkedése (néha úgy viselkedik hogy kb 100%ig biztos vagyok benne hogy tetszem neki, utánna meg mintha egyáltalán nem érdekelném meg kicsit flegma, aztán meg mintha félne vagy nem tudná hogy "kezeljék" engem)

Én meg azóta teljesen nem tudom hogy reagáljak mit tegyek és hogy lépjen előre ez az egész mert nem tudom eldönteni ő mit érez.



2021. jan. 12. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon kiskamasz még. Ebből kapcsolat nem igen lesz, max. szex, ha benne vagy.
2021. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne és remélem is, hogy lehet bármi is, de ahogy az első írta a 14 éves fiú az még nagyoon fiatal. (bár én nem ismerem lehet idősebb és fejlettebb a koránál)

De a legegyszerűbb, ha tisztázod vele.

2021. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit furának tartom. A lányok azért általában a kicsivel idősebb, érettebb fiúkat szeretik. De ha úgy gondolod, akkor egy próbát biztos hogy megér.
2021. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Nehogy már 3 gyakori válasz miatt legyen más xD Próbálkozz be.
2021. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat :)

Őszintén én is így gondolom, viszont nem zavar hogy fiatalabb.

Úgyhogy valahogy tisztázni fogom ha olyan lesz a helyzet más megoldást én se nagyon látok sajnos (lemondani meg nem tudok róla... )

2021. jan. 12. 16:27
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem is kell lemondanod;) te is tetszel neki és neked is tetszik ő. Mi itt a kérdés? Nem a kor számít már ennyi idősen. Te ismered a fiút hogyha úgyérzed, hogy megérett egy komolykapcsolatra akkor minden ok. Szerintem csak azért ne dobd el mert fiatalabb.
2021. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En jobban tetszenek neked
2021. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!